Весільні зачіски з квітами

Особливою популярністю сьогодні в оформленні весільних зачісок користуються квіти. Весільні зачіски з квітами виглядають особливо ніжно і жіночно. Багато провідних стилістів все частіше і частіше використовують квіти у своїх колекціях весільних зачісок.

Створити романтичний образ нареченої дуже просто за допомогою квітів. Особливо добре поєднуються квіти з весільним платтям в грецькому стилі. У такому випадку і зачіску варто вибирати відповідну: у стилі «Мальвіна» або укладену каскадом. Також живі квіти чудово підходять для зачісок черепашка чи бабета.

Часто квіти використовують замість фати або капелюшка або прикрашають ними фату.

Весільні зачіски з квітами: відтінки

Багато наречених вважають за краще для прикраси зачіски білі, молочного кольору або ніжно-рожеві квіти. Але є і більш екстравагантні дівчата, що прикрашають волосся червоними або бордовими трояндами. Для витончених натур добре підійдуть блакитні квіти.

 

Весільні зачіски з квітами: як кріпити?

Найчастіше для прикраси зачіски використовують живі квіти на дроті, що обмотан спеціальною стрічкою. Оброблені таким чином, квіти добре тримаються на зачісці. А ось на шпильках живі квіти не так добре тримаються і частіше ламаються, ніж квіти на дротиках.

Краще, коли квіти в зачісці поєднуються з квітами весільного букета. Ось чому варто їх замовляти разом.

 

Весільні зачіски з квітами: які вибрати?

Для юних дівчат дуже добре підходять альстромерії. Красиві і ніжні, ці квіти можна комбінувати в різні варіації їх декількох тонів, створюючи тим самим урочистий і неповторний образ.

В принципі, прикрасити весільну зачіску можна практично будь-якими квітами. Хоча все ж краще використовувати більш стійкі квіти. Дуже стійкими вважаються голландські квіти. Наприклад, можна підібрати яскраві плюмерії. Добре впишуться в будь-який стиль орхідеї або білі троянди.

Великі квіти виглядають у весільній зачісці приголомшливо. Але пам’ятайте, що їх краще не використовувати в жарку або холодну пору року, інакше є ймовірність, що вони швидко зів’януть.

Деякі квіти мають тенденцію швидко в’янути. Наприклад, це жоржини, бузок, фіалки, нарциси, польові квіти і бульдонеж. З цієї причини ними краще зачіску не прикрашати.

Весільні зачіски із штучними квітами

На заході стилісти часто використовують не живі, а штучні квіти, прикрашаючи їх справжнім садовим плющем, не в’янучим навіть через кілька днів. Популярною стає ця тенденція й у нас. Так що, якщо ви переживаєте, що ваша весільна зачіска швидко «зів’яне», вибирайте штучні, але тільки якісні аналоги живих квітів.

 

womans-talk.ru

Загрузка...