Елегантні весільні зачіски

Досить несподівано величезну популярність серед найактуальніших весільних зачісок отримали різноманітні варіації на тему «кінського хвоста». Зачіски із цим елементом широко використовуються не тільки юними дівчатами для того щоб відчути себе на весіллі в ролі принцеси, але і зрілими дамами. Коли справа стосується весільної зачіски, то тут, безперечно, все має бути бездоганно і при цьому максимально природно. Це було помічено ще легендарної Коко Шанель, яка гордо заявляла, що простота – це не що інше, як синонім елегантності.

Відомий стиліст Джовані Джунтолі схиляється до більш м’яких, жіночних весільних зачісок.

Знову завоювала перші рядки в модному хіт-параді весільних зачісок зачіска-булочка в стилі 60-х. Класична зачіска з вузлом на потилиці з милим хвостиком ззаду ідеально впишеться в будь-який весільний образ і зробить його ще більш привабливим. Прикладом сміливого і модного стилю зможе послужити Керрі героїня серіалу «Секс у Великому Місті». Якщо ви не боїтеся на весіллі бути сміливою і модною, то цей варіант зачіски якраз для вас.

Не варто недооцінювати тріумфальне повернення класичної зачіски-банану, яка здатна надати шик і неймовірну чарівність.

Ідеально буде виглядати класична весільна зачіска, наприклад, як у Одрі Хепберн. Шикарно виглядають розпущене волосся. Актуальне використання шиньйонів, вони ідеально підійдуть для створення високої зачіски. Не хочете шиньйон? Зверніться до нарощування волосся і створюйте на голові весільні шедеври. Також, подібний образ буде доречно увінчати тіарою. Крім того, вона чудово виглядає на короткому волоссі, наприклад, на акуратному каре.

Слід зазначити, що не залежно від того яку зачіску ви виберете для весілля, завжди доречно буде прикрасити її живими квітами.

Як і раніше актуальна прикраса весільної зачіски за допомогою обруча або стрічки. Такий варіант буде доречно виглядати як на короткому волоссі, так і на довгих. Крім того, подібні весільні аксесуари відмінно виглядають на будь-яких типах волосся і різноманітних зачісках. Крім класичного обруча часто використовується тіара або стрічка.

Для того щоб зачіска була бездоганна і волосся на весіллі блищало, потрібно скористатися воском або спреєм. За допомогою засобів для фіксації волосся розставляються заключні акценти, приміром, виділяються окремі пасма, надається загальна форма, фактура.

Джерело: www.vsemnevestam.ru

Загрузка...