Довге волосся завжди вважалися невід’ємним атрибутом істинної жіночності. До того ж, у повсякденному житті доглянуте довге волосся і зовсім не потребує укладання. Але це в будні. Для урочистих випадків довгому волоссю потрібен особливий догляд.

Збираючись на святковий захід, жінкам не можна забувати про те, що вечірня зачіска – такий же невід’ємний елемент парадного туалету, як і гарна сукня. Але що робити, коли часу на відвідування салону немає, а вечірню зачіску зробити треба.

Ось кілька порад, які дозволять самостійно створити прості і при цьому елегантні зачіски на довгому волоссі.
Однією з основних зачісок є коса і різні її варіації. Ще народна мудрість проголошувала: “коса – дівоча краса”. Наприклад, французькі кіски, коли волосся діляться на прямий проділ і заплітаються з кожного боку по кісці з трьох прядок, вважаються однією з найбільш романтичних зачісок. За допомогою коси ви також можете добитися ефекту хвилястості. Увечері вимийте волосся і заплетіть їх у косу. Вранці ви отримаєте гарні хвилі.

Способів перетворити пряме волосся в кучеряве багато, як і зачісок на основі такого волосся. Використовуючи звичайні бігуді різного розміру, можна отримати будь-які локони: від дрібних африканських кучериків до плавних хвиль. Дуже модно зараз завивати кінці волосся, залишаючи їх прямими зверху. Оригінальну вечірню зачіску можна отримати, піднявши і заколовши волосся, завиті на кінцях, збоку.

Безпрограшно буде виглядати природна укладка довгого волосся з акцентом на їх первозданну красу. Якщо у вас пряме волосся, то їх можна зібрати в кінський хвіст. Якщо ж ваше волосся злегка в’ється, можна висушити його феном з дифузором і нарочито недбало розпушити.

Дуже оригінально і актуально буде виглядати як в робочій обстановці, так і на коктельній вечірці «французький пучок». Для того щоб зробити цю зачіску, волосся потрібно розділити на дві частини, з однієї з них зробити високий хвіст і скрутити його в пучок. Вільною частиною волосся оберніть  пучок і зафіксуйте зачіску за допомогою невидимок. Зачіску можна прикрасити, перев’язавши декоративною стрічкою.

Вибір вечірніх зачісок, які не вимагають походу до фахівця, витрат часу і коштів, різноманітний. Тут перераховані лише найбільш популярні. Але кожен з цих типів укладання буде елегантний і неповторний сам по собі, а додавання спеціальних шпильок і аксесуарів, які знайдуться в будь-якій жіночій косметичці, допоможе повністю завершити створений образ.

Крім того, для самостійного створення чудового вечірнього образу слід врахувати ще декілька порад:
– Протипоказано мити голову у святковий день, адже чисте волосся більш легкі і примхливі до перетворень;
– Для якісної фіксації зачіски волосся повинне бути сухим, їх не варто зволожувати;
– Рекомендовано використовувати хвилеподібні невидимки і шпильки як найбільш надійний інструмент для закріплення вечірньої зачіски і невід’ємний елемент декору;
– Стійкість і довговічність шедевру на голові забезпечать закріплючі засоби. Для кучерявого волосся призначені крем або гель для волосся, а муси і спреї роблять їх жорсткими. Для прямого волосся також застосовують гель і мус для волосся. Останній штрих майстра – розпорошення лаку;
– Головна умова вечірньої зачіски: поєднання комфорту і краси.
І ви чарівні!

 

www.justlady.ru

Загрузка...