Головною прикрасою кожної жінки на будь-якому урочистому вечорі є гарна зачіска. Збираючись на свято, необхідно заздалегідь продумати свій образ.

Плаття, туфлі, аксесуари, зачіска – все повинно бути витримано в одному стилі, приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства.

Вечірні зачіски

Все просто, якщо у вас овальне, з правильними рисами, обличчя, ідеальна форма голови, красива шия – вам буде до лиця будь-яка, навіть сама неординарна зачіска. Ну а тим, чиї параметри далекі від стандартів краси, потрібно трохи поекспериментувати перед дзеркалом, щоб зрозуміти, яка саме зачіска допоможе згладити незначні відхилення: занадто високий чи низький лоб, відстовбурчені вуха, виступаюче вперед або скошене підборіддя, довгу або коротку шию.
Вечірні зачіски

До вибору зачіски для особливих випадків слід підходити найбільш ретельно, адже ви хочете справити незабутнє враження на оточуючих? У цьому вам допоможуть фото вечірніх зачісок для будь-якої довжини волосся, серед яких обов’язково знайдеться та, яка підійде саме вам.

Відеоурок. Як зробити вечірню зачіску.

Довге волосся – це не тільки щедрий дар природи, але ще й велика відповідальність. Наймодніші вечірні зачіски на довге волосся можна виконати без особливих зусиль, володіючи деякими сучасними способами укладання. Із звичайного, зібраного на потилиці гумкою, хвоста виходять самі незвичайні квіти, вузлики, кошики, пір’ячко, джгутики, колечка. Головне, для створення будь-якої зачіски – це чисте волосся, якісний лак сильної фіксації, трохи фантазії і часу.

Вечірні зачіски

Ще легше зробити вечірні зачіски на коротке волосся в домашніх умовах. Бігуді, щипці, фен, мус, гель, лак для волосся – це все, що вам потрібно для створення неповторного образу. Великі кучері, тонкі кільця, валики, хвилі, забавні «голочки», хвостики – все це чудово виглядає на короткому волоссі.
Вечірні зачіски

Волосся середньої довжини – це прекрасна основа для будь-якої зачіски. Всілякі проділи, локони, плетіння – варіантів маса. Вечірні зачіски середньої довжини з чубком можуть бути гладкими і пишними, з спускними локонами і дрібними кучериками. Волосся можна або повністю зібрати на потилиці, або заколоти з однієї або двох сторін невидимками, начесав при цьому верхівку. Чолки для вечірніх зачісок також можуть бути найрізноманітнішими: прямими, косими, «рваними», густими, пригладжені, об’ємними – все залежить від фантазії, стилю, а також від параметрів голови і рис обличчя. У будь-якому випадку, рада досвідченого перукаря буде незайва.
Вечірні зачіски

 

bulavochki.ru

Загрузка...