Вправи для грудей

Щоб груди були красивими, корисно робити ряд ефективних вправ для грудей, які необхідно чергувати, щоб отримати бажаний результат.

ВПРАВА № 1

Треба взяти гантелі вагою 1-2кг (залежно від вашої фізичної підготовки). Руки слід витягнути уздовж тіла. Потім – повільно їх піднімайте вгору перед собою, так само повільно опускайте. Від п’яти до п’ятнадцяти повторів.

ВПРАВА № 2

Треба лягти на спину, розвести руки з гантелями в сторони, згинаючи їх в ліктях. Випрямляючи руки, підніміть їх вгору. Потім знову опустіть їх. Щоб заодно зміцнити м’язи преса, підніміть прямі ноги вгору, зафіксуйте їх під кутом 90 градусів. Від п’яти до п’ятнадцяти повторів.

ВПРАВА № 3

Руки з гантелями треба витягнути вперед. Тримати їх слід на рівні плечей. Повільно розведіть руки в сторони. Повільно поверніть їх у вихідне положення. Це вправа для грудей можна виконувати лежачи на підлозі або на гімнастичній лаві. Від восьми до десяти повторів.

ВПРАВА № 4

Слід скласти долоні на рівні грудей. Пальці направте вгору (як при молитві). Притисніть сильно долоні один до одного. Зберігайте напруга десять секунд, а потім розслабтеся. Повторіть десять разів.

ВПРАВА № 5

Треба стати на коліна і витягнути руки вгору. Робіть пружинисті рухи вперед-назад з невеликою амплітудою. Повторіть п’ятнадцять разів.

ВПРАВА № 6

Потрібно обхопити себе руками за плечі і підняти лікті. У такому положенні виконуйте кругові рухи ліктями якомога більшого розмаху та інтенсивності. Повторюйте поки не втомитеся.

ВПРАВА № 7

Треба витягнути руки вперед, злегка їх напружуючи. Стисніть кулаки і робіть інтенсивні перехресні рухи “ножиці”. Виконуйте поки вистачить сил.

Джерело: 4women.su

Загрузка...