Вправи для збільшення грудей

Пружні, красиві і високі жіночі груди, поза всяким сумнівом, є гордістю будь-якої жінки. Зрозуміло, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися бездоганними пропорціями цієї хвилюючої чоловіків частини тіла. Велике значення тут мають такі чинники, як вік, грудне вигодовування, спадковість, коливання ваги, харчування, спосіб життя та багато іншого. Але навіть при наявних проблемах зі станом грудей можна істотно поліпшити ситуацію. Головне, як і в будь-якому починанні, не сидіти склавши руки, а вже сьогодні розпочати регулярний догляд за нею, виконуючи вправи для збільшення грудей.

Визначальне значення для формування та підтримки гарної форми мають регулярні вправи для збільшення грудей. Безпосередньо в самій грудей м’язи відсутні, тож накачати її, як, скажімо, прес або ноги, неможливо. Однак, регулярно виконуючи комплекс простих фізичних вправ для підтримуючих м’язів, можна значно поліпшити її стан, підняти, збільшити, зробити більш пружною і сексуальною.
Комплекс нескладних вправ для збільшення грудей

Пропонуємо увазі всіх жінок, для яких ця проблема є актуальною, комплекс нескладних вправ для збільшення грудей.

1. Віджимання. Це найкраще вправу для підтримання тонусу грудей. Воно помітно піднімає груди, сприяє поліпшенню її форми, плюс до того, не займає значної кількості часу і місця, а вашим помічником може стати навіть меблі для дому. Так, якщо вам важко віджиматися від підлоги, ви можете почати заняття з віджимань від стільця або дивана, поступово збільшуючи навантаження. Головне – регулярність. Не потрібно думати, що результат виявиться вже через пару тижнів. Але два-три місяці щоденних віджимань по 20-30 разів неодмінно дадуть позитивний ефект.

2. «Східне» вправу. Потрібно скласти прямо перед собою долоні приблизно на рівні грудей. Потім повільно і з достатнім зусиллям притискати долоні один до одного. Зафіксувати їх в напруженому стані на кілька секунд, а потім розслабитися. Робити потрібно мінімум три підходи по 20 разів.

3. Вправи з гантелями. Встати прямо, витягнути вперед руки з гантелями по 1.5-2 кг, повільно розвести в сторони, потім знову звести їх. Зробити 3 підходи по 15 разів. Потім повторити аналогічну вправу, але не стоячи, а лежачи на спині. В останньому випадку можна тримати руки прямо, а можна – зігнувши їх під кутом 90 °.

4. Плавання. Регулярні заняття плаванням добре зміцнюють груди і дозволяють тримати її в хорошому тонусі. Крім цього, вони допомагають зберегти в цілому відмінну фігуру і гарне самопочуття.

5. Вправа «стіна». «Стіна» – дуже хороша вправа для збільшення грудей. Для його виконання вам необхідно стати у дверному прорізі і впертися руками в одвірок. Тисніть на косяк так, як ніби ваша мета – зрушити його з місця. Виконуйте вправу 1 хвилину, після чого трохи нахиліться в отвір, щоб збільшити навантаження на груди і знову продовжуйте тиснути. давіть потрібно з усією сили, щоб м’язи грудей випробували цю навантаження.

6. Вправа «лижниця». Для виконання вправи для збільшення грудей «лижниця» вам необхідно взяти гантелі і проробляти рухи руками, нагадують відштовхування двома палицями при їзді на лижах. Зверніть увагу, що вправу ви повинні поробляти якомога повільніше, піднімаючи руки від стегна на рівень грудей і повільно їх опускаючи назад. Спина при цьому повинна бути прямою. Вправа для збільшення грудей «лижниця» необхідно робити 6 разів по 3 підходи.

7. Віджимання від стільця. Встаньте спиною до спинки стільця, упершись про нього руками. Ноги під кутом 30-45 градусів витягніть вперед. Приступаємо до вправи: опускаємо тіло, згинаючи руки і повертаємося у вихідне положення. Вправу слід робити 8 разів на 3 підходи.

Закінчуючи комплекс вправ по збільшенню грудей необхідно зробити розтяжку для заспокоєння організму і розслаблення м’язів. Для виконання розтяжки повисіть, якщо є можливість схопитися за верх дверного отвору, або постійте з опущеними руками, взявши гантелі по 1,5-2 кг.

Мотивація для регулярного виконання вправ зі збільшення грудей

Наостанок зазначимо, що основна проблема всіх жінок, періодично приймаються за збільшення і поліпшення стану своїх грудей – відсутність терпіння. Прочитавши де-небудь про чергову суперсистеми вправ для збільшення грудей, вони швидко запалюються, завзято беруться за це заняття, але проходить тиждень-дві, і ентузіазм згасає. Відбувається це тому, що багато бажають досягти швидких результатів без особливих зусиль. Коли ж ці результати зволікають, мотивація закінчується. Так от, не потрібно винаходити велосипед: наведений вище комплекс вправ цілком здатний істотно поліпшити зовнішній вигляд грудей. Потрібно лише терпіння і сила волі. Для жінок, у яких є проблеми з цим, можна рекомендувати сфотографувати стан грудей перед початком вправ, потім через три-чотири тижні регулярних тренувань, потім – через два місяці. Наочні результати приємно здивують і додадуть мотивації для подальших занять. Вже місяць якось протриматися у стані кожна жінка.

Сподіваємося, що ці вправи і наведені поради допоможуть вам знайти груди, яким ви будете пишатися. Пам’ятайте: головне, щоб подобалося в першу чергу вам самим. Тоді й чоловіки не перестануть захоплюватися вашими грудьми!

Джерело: ladyelena.ru

Загрузка...