Вправи для схуднення

У боротьбі за струнке тіло не кожен може дозволити собі регулярне відвідування тренажерного залу. У цьому випадку допоможуть вправи для схуднення, які можна робити в домашніх умовах. Головне мати правильний настрій і самодисципліну.

Для фізичних вправ виділіть три дні на тиждень. Заняття повинні починатися не пізніше, ніж за пару годин до сну і бажано перед тренуванням нічого не їсти. Вправи для зниження ваги повинні вам подобатися. Якщо ви будете сприймати їх як каторгу, то ніякого результату не буде.

Для гімнастичних вправ вдома знадобляться:
гантелі
килимок на підлогу для занять
спортивна форма з натуральної тканини
зручне спортивне взуття

Будь-які вправи, в тому числі і вправи для набору ваги повинні починатися з легкої розминки, мета якої – розігріти м’язи, щоб не отримати травму. Починайте вправи для схуднення з ходьби або бігу на місці, потім перейдіть до нахилам – вправо, вліво, вперед, назад. Закінчить розминку вправами для рук – на протязі декількох хвилин обертайте плечима і китицями, імітуючи плавання брасом.

Комплекс вправ для схуднення

Перша проста вправа для схуднення, допоможе схуднути в стегнах і підтягти сідниці. Поставте руки на талію, розвівши ноги на ширину плечей, зробіть 20 присідань за 1 підхід. Під час присідання робіть вдих. Стаючи у вихідне положення, видихайте. Не забувайте тримати спину прямо. Через пару тижнів збільште навантаження і почніть робити присідання з гантелями.

Друга вправа для корекції фігури. Ляжте на спину, візьміть гантелі в руки, на вдиху потрібно розвести руки в сторони, на видиху звести їх прямо над головою. Зробіть так 12 разів за 1 підхід. Поступово збільшіть кількість підходів і масу гантелей. Це краща вправа для того щоб зміцнити й підтягти м’язи грудей.

Третя вправа при ожирінні допоможе тим, хто хоче прибрати зайві сантиметри з талії і підтягти нижні м’язи живота. У положенні лежачи, на видих підніміть їх високо над головою. На вдих опустіть ноги у вихідне положення.

Четверта вправа для скидання ваги є найефективнішою для зміцнення преса. Зігніть ноги в колінах. Під час видиху зігніться і опустіть голову, а під час вдиху лягаєте назад на підлогу. Виконуйте цю вправу максимально можливу для вас кількість разів.

Щоб комплекс вправ для схуднення став більш результативним, харчуйтеся по можливості, збалансовано, виключивши борошняне, жирне і солодке.

Джерело: vsegdakrasiva.ru

Загрузка...