Вправи на розтяжку м’язів

1. Початкове положення – сидячи на підлозі. Напружте стегна, сідниці і шию, руками упріться об підлогу за сідницями. Після цього розсуньте ноги якомога ширше. Постарайтеся як би втиснути себе в підлогу. Зробіть нахил вперед. Повторіть 100 разів.

2. Початкове положення таке ж, як і в першій вправі. Поверніть корпус тулуба вправо і покладіть обидві руки нижче коліна. При повороті зробіть нахил у напрямку коліна. У самій нижній точці затримаєтеся на 30 секунд, після цього Пересуньтеся вперед наскільки зможете. Знову поверніться у вихідне положення і повторюйте до 50 разів. Відпочиньте і поверніться до аналогічних рухам у такій же кількості в інший бік.

3. Сядьте на підлогу, з’єднаєте ноги і витягніть їх перед собою. Потім нахиліть тулуб вперед настільки, наскільки це можливо. Постарайтеся витримати в такому положенні близько 30 секунд, потім спробуйте нахилитися ще небагато. Поверніться у вихідне положення і повторіть 50 разів.

4. Ляжте на підлогу, руки витягніть уздовж тулуба, підборіддя підніміть вгору. Праву ногу підніміть вгору і обхопіть її ззаду. Тримайте її в такому положенні близько 30 секунд. М’яко підтягніть ногу до грудної клітки поперемінно вперед і назад 50 разів. Повторіть те ж саме другою ногою 50 разів. Голову при цьому не відривайте від підлоги, підборіддя дивиться у стелю.

5. Початкове положення – лежачи на підлозі. Руки зігніть в ліктях на рівні плечей, потім зігніть праву ногу і перенесіть її над лівою, намагаючись при цьому присунути праве коліно до лівого ліктя. Не відривайте лікті від підлоги. Виконайте 50 разів.

6. Встаньте лицем до спинки стільця на відстані близько 5 см, потім нахиліться в напрямку стільця, стопи поставте разом, руки випрямити в ліктях. Не відриваючи правої ноги від підлоги, підніміть ліве коліно. П’яту правої ноги якомога сильніше втисніть в підлогу, напружуючи при цьому сідниці, і намагайтеся виштовхнути стегна вперед.

Виконайте по 50 разів кожною ногою.

Джерело: www.fitn.ru

Загрузка...