Дотримуючись вівсяної дієти мажна втратити в середньому від 3 до 5 кілограм на тиждень.

Дана вівсяна дієта поєднує в собі не тільки приємне, але і корисне, так як вона може вам допомогти не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але також провести лікування або профілактику при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Також відбувається очищення організму від різних шкідливих шлаків і речовин. Єдине, що вам буде необхідно, коли вирішите посидіти на вівсяної дієти, – це залізна воля і витримка.

Дієта ділиться на 2 етапи:

1) очищення;

2) сама дієта.

Очищення

Необхідно в 1 літрі води замочити 4 столові ложки рису і залишити на ніч. Вранці варити рис на маленькому вогні протягом 40-60 хвилин. Одержаний відвар (по виду нагадує кисіль) потрібно випити і в наступні 5-6 годин нічого не вживати (ні чаю, ні води, не їжі). Після необхідного часу, починаємо харчуватися як завжди. Перестаємо їсти та пити за 5 годин до сну (можна вживати тільки негазовану воду). Днем їсти можна все, що хочеться, бажано не об’їдатися. Постарайтеся виключити солодке, жирне і мучне.

Дієта
Сама вівсяна дієта досить таки проста у виконанні, хоча мінусом є її одноманітність. Весь раціон складається з невеликої порції вівсяної каші без масла, цукру і солі. Для різноманітності в неї можна додавати трохи сухофруктів, горіхів, свіжих фруктів або трохи меду. Якщо після каші ви все ще відчуваєте голод, то можна приглушити його фруктами або свіжими овочами в помірній кількості. Не рекомендується в якості овочів і фруктів вживання бананів, картоплі, солодких сортів винограду. Протягом дня необхідно випивати не менше, ніж 1,5 літра рідини. Деякі дієтологи рекомендують вживання протягом дня знежиреного кефіру. Ні в якому разі не рекомендується запивати кашу водою.

Також для різноманітності при приготуванні каші можна використовувати не воду, а нежирне молоко.

При дотриманні вівсяної дієти не відбувається споживання всіх необхідних поживних речовин, тому рекомендується дотримуватися дієти наступними способами:

– Довгостроково (до 1 місяця), якщо є необхідність, то вівсяну дієту можна повторити через 6 місяців;

– У вигляді розвантажувальних днів – 3 дні один раз на місяць або 1 день в тиждень.

Вважається, що більш раціональним є застосування дієти у вигляді розвантажувальних днів – відбувається оздоровлення організму, його очищення від шкідливих продуктів. При цьому поліпшується обмін речовин, що сама по собі буде призводити до зменшення зайвої ваги.

Спробуйте також кефірну дієту або яблучну дієту.

Джерело:  100dieta.ru

Загрузка...