Вітаміни для волосся

Одна з проблем, з якою стикаються мільйони людей-втрата волосся, незалежно від віку чи статі. Недоїдання або дефіцит в потрібних мінералах або вітамінах – одна з головних причин втрати волосся. Ви ніколи не зможете собі виростити довге волосся якщо будете мати дефіцит вітамінів В – особливо B6, інозиту, біотину, і фолієвої кислоти. При догляді за волоссям, наприклад, при виборі маски для волосся, пам’ятаєте, що вітаміни В, особливо B5 і B3 потрібні для росту волосся. Повна плішивість може бути викликана нестачею в організмі фолієвої кислоти.

Якщо Ви хочете, щоб у Вас було гарне волосся, приділіть увагу також вітаміну Е. Оскільки вітамін Е транспортує кисень у крові, а це сприяє зростанню довгого волосся. Волосся також стають здоровими за допомогою вітаміну E, оскільки це підвищує імунну функцію. Тому нестачу вітаміну E розглядають як ще одну причину втрати волосся.

Вітамін, який є відповідальним за підтримання в доброму стані капілярів, які несуть кров до коренів волосся – вітамін C, теж збільшує обіг крові шкіри голови. Отже, Вітамін C також важливий для профілактики втрати волосся.

Інші вітаміни, на які слід звернути увагу при догляді за волоссям.

Біотин – також важливий для волосся. Застосовувати біотин можна включивши деякі продукти в свою щоденну дієту. Це такі продукти як пивні дріжджі і неочищений рис. Біотин повинен бути використаний, щоденно щоб запобігти втраті волосся через дефіцит біотину.

Ви повинні також знати про факт, що втрата волосся може бути викликана через нестачу вітаміну A. Ви можете зупинити або запобігти втраті волосся належним споживанням вітаміну A.

Отже, ми визначилися які вітаміни потрібні для догляду за волоссям. Які вибирати маски для волосся ми зараз розповідати не будемо, торкнемося лише, яку дієту вибрати, щоб у Вас було довге волосся.

Групою вітамінів В багаті харчові продукти – висівки, горіхи, яйця, соя, кольорова капуста, морква, горох, і боби.

Волосся складається головним чином білка. Щоб прискорити ріст волосся, дотримуйтеся дієти, багатої білком. Рекомендована дієта для цієї мети включає печінку телят, пивні дріжджі і дві столові ложки лецитину. Поряд з білком, ці харчові продукти також містять згадуваний вітамін В.

Європейські вчені виявили, що білок сої зміцнює волосся і стимулює їх зростання. Молоко сої – хороше джерела білка сої. Інші джерела білка: знежирений сир, яйця, риба, боби, пивні дріжджі і йогурт.

Якщо втрата волосся відбувається через дисфункцію щитовидної залози, є багато харчових продуктів, багатих вітамінами і йодом. Їжте овочі типу моркви або шпинату з нерафінованою олією. Включіть до свого меню капусту, гірчицю, боби сої, арахісу, соснові горіхи і просо, якщо є дефіцит йоду.

Використовуйте маски для волосся багаті вітамінами, а також вживайте вітамінні комплекси і тоді Ви зможете дозволити вибирати, носити довгу стрижку або коротку.

www.mirvolos.com

Загрузка...