Образ нареченої – це символ найчистішої краси і невинності. Саме тому його створення приділяється стільки уваги. А скільки радості приносить підготовка до такого чудового події – весіллі! І тут немає дрібниць: до вибору кожної дрібниці слід підходити відповідально. Навіть туфлі вимагають ретельного підбору, не кажучи про головний убір.

Фата, капелюшок, діадема, вінок …

Сучасна мода надає дівчатам величезний вибір суконь та аксесуарів до них. Наречена може виходити заміж у пишній сукні, а може надіти шорти і майку. Але на щастя, більшість дівчат дотримуються консервативних поглядів і вибирають класичний білосніжний наряд.
До будь-якого, навіть самому яскравому та красивому, плаття потрібні аксесуари, серед яких важливу роль відіграє головний убір. Фасонів прикрас для зачіски безліч: фата, капелюшок, діадема, вінок – що вибрати нареченій? Питання не з простих. Однак і на нього можна знайти відповідь. А щоб вибрати найбільш підходящу модель, необхідно познайомитися з кожної окремо. Отже, приступимо.

Фата нареченої

Класичним головним убором, завершальним чарівний образ нареченої, є фата. За старих часів вона символізувала перехід дівчини з-під крила батьків під владу чоловіка і була дуже довгою. Сьогодні традиції минулих років відійшли на другий план, і нареченої вільні вибирати не тільки довжину і колір фати, а й взагалі її наявність у весільному вбранні.
Безумовно, фата додає дівочому образу велику жіночність і надає всьому святу особливого колориту. Підбираючи цю деталь весільного наряду, необхідно звернути на його колір, довжину, а також фасон. Але яку б модель ви не вибрали, вона повинна поєднуватися з сукнею і вибраної весільної біжутерією. Наприклад, якщо у вас плаття синього кольору, то до нього як не можна краще підійде фата ніжно блакитного відтінку.

фата невесты фата невесты фата невесты

Весільний капелюшок

Капелюшок в гардеробі кожної жінки говорить про її незвичайному і, можливо, навіть складний характер, а також про безсумнівну елегантності. І якщо наречена хоче бути в день свого весілля в капелюшку, то не варто їй суперечити.
До речі, серед молодих дівчат весільні капелюшки не користуються особливою популярністю. У більшості випадків їм віддають перевагу жінки у віці від 30 років, які вже не вперше виходять заміж. Для них церемонія одруження носить скоріше формальний, ніж якийсь святковий чарівний відтінок.

Отже, якщо ви вирішили придбати до весільної сукні капелюшок, то тут слід врахувати пару маленьких нюансів. По-перше, співвіднесіть фасон капелюшки з моделлю своєї сукні. Не варто надягати подібний головний убір до пишного вбрання. Найкраще, якщо плаття буде вузьким і не дуже довгим. По-друге, важливу роль грають зовнішні дані. Дівчатам маленького зросту прекрасно підійде мініатюрна капелюшок, тоді як особам з модельним ростом краще вибрати крислатого модель. В іншому ви можете покластися на свою фантазію.

свадебная шляпка свадебная шляпка свадебная шляпка

Весільна діадема

Якщо ви володієте шикарним волоссям і не хочете ховати їх під фатою, зверніть увагу на діадему. Ця невелика деталь прикрасить будь-який наряд, якого б фасону він не був. Будь весільна діадема, будучи частиною зачіски, привертає велику увагу оточуючих, тому потрібно з усією відповідальністю підійти до її вибору. Дуже часто нареченій робиться зачіска з начосом і прикрашається діадемою, навіть якщо волосся розпущені.
Розглядаючи різні варіанти у весільному салоні, продумайте, як обраний вами головний убір буде поєднуватися з іншими аксесуарами і вишивкою на сукню.

свадебная диадема свадебная диадема свадебная диадема

Головний убір нареченої – вінок

Усього кілька століть тому вінок був невід’ємною частиною весільного образу нареченої. Його ще називали флердоранж, на французький манер. Цей аксесуар складався з невеликих квітів, стрічок та перлин. Сьогодні він може бути прикрашений і кристалами Сваровські. Кріпився вінок до фати і становив з ??нею єдину композицію.

Раніше вінок прикрашався квітами апельсинового дерева і мав характерний помаранчевий колір (звідси й назва – флердоранж), однак сьогоднішні панянки мають значно більший вибір. Вінки можуть бути самих різних відтінків, вони можуть також складатися з штучних або з живих квітів. Правда, в останньому випадку бажано запастися «запчастинами» на випадок, якщо той чи інший квітка зів’яне.

Головной убор невесты – венок Головной убор невесты – венок Головной убор невесты – венок

Отже, ми розповіли про всі види головних уборів для наречених (фата, капелюшок, діадема, вінок), і тепер вибір залишається за вами.

Бажаємо успіху!

фата с венком фата с венком фата с венком
фата невесты фата невесты фата невесты
фата невесты фата невесты фата невесты
фата невесты фата невесты фата невесты
свадебная шляпка свадебная шляпка свадебная шляпка
свадебная шляпка свадебная шляпка свадебная шляпка
свадебная шляпка свадебная шляпка свадебная шляпка

 

Светлана Битюцкая

Брови.net

Загрузка...