Гречана дієта

Гречана дієта є однією з різновидів монодієт, тобто тих дієт, які орієнтовані на позбавлення від зайвої ваги протягом короткого часу. Гречка – це дуже смачний, при цьому поживний і корисний продукт, тому саме вона була обрана для такої дієти. Не дивлячись на те, що гречка досить ситна, у порівнянні з іншими крупами, вона містить в собі менше вуглеводів.

Головні та найбільш цінні елементи, які містить гречана група, це залізо, амінокислоти і білок, крім того в ній безліч мікроелементів і вітамінів. Гречка багата на фосфор, кальцій, залізо, щавлеву кислоту, йод.

Після вживання гречки ви довго будете відчувати ситість, і цим гречана дієта хороша. Гречка здатна надовго насичувати організм завдяки тому, що являє собою складний вуглевод, для засвоєння якого організму потрібно багато часу. Позитивною властивістю, яким володіє дієта на гречці, є те, що велике вживання гречаної крупи дозволяє запобігти запори, очистити печінку від токсинів і зміцнити стінки капілярів. Гречка сприяє лікуванню захворювань шкіри і остеоартриту.

Гречана дієта, за умови її строгого дотримання, допомагає протягом всього двох тижнів позбутися от7-12 зайвих кілограм. Щоб дієта з гречкою давала хороші результати, слід вживати гречану кашу без додавань спецій, цукру або солі. Якщо вживати несолону кашу, організм почне позбуватися зайвої рідини, пройдуть набряки. Гречана дієта вже незабаром дозволить відчути вам дивовижну легкість у тілі. І відбудеться це не тільки із-за позбавлення від зайвих кілограм, але і в результаті очищення організму від токсинів і шлаків.

Гречку для дієти необхідно готувати наступним чином. Склянка промитої гречки потрібно висипати в каструлю і залити 2,5 склянками окропу. Так гречка повинна настоюватися всю вночі. Після цього воду, яка не вбралася крупою, потрібно злити, і гречка готова до використання. Гречана дієта повинна грунтуватися на вживанні саме такий гречки, а не вареної, так як у вареній крупі збережеться набагато менше корисних речовин.

Дієта на гречці вважається жорсткою, тому її можна дотримуватися максимум два тижні. Перерва між проведенням таких дієт повинен бути мінімум місяць. Не можна, щоб гречана дієта припинялася різко, виходити з неї потрібно м’яко, поступово додаючи в свій раціон різні продукти. Після виходу з дієти не слід захоплюватися борошняними виробами, солодкою і жирною їжею, так як така їжа сприяє поверненню зайвих кілограм.

Зверніть увагу, що гречана дієта повинна супроводжуватися прийомом вітамінів!

Отже, щоб позбутися від зайвої ваги, вам необхідно протягом одного-двох тижнів вживати тільки гречку. Їсти можна стільки гречки, скільки захочеться. Під час дієти можна вживати кефір з 1% жирності, його можна пити або додавати в гречку. Можна вживати не більше 1л. кефіру протягом доби.

Щоб результати дієти були краще, потрібно пити багато мінеральної води (негазованої) – на добу 1,5-3л. на добу. Також дозволяється пити чорний або зелений чай без цукру. Гречана дієта може бути разноображена невеликою кількістю фруктів або низькокалорійними йогуртами (не більше 150г. В добу).

Крім усього іншого дієта на гречці має ще одне важливе правило, яке забороняє вживати їжу за 4 години до сну. У крайньому випадку, перед сном можна випити кефір, розведений водою (1стакан). Якщо дотримуватися всі дані правила, дієта з гречкою допоможе швидко скинути зайву вагу.

Джерело: www.apetinol.ru

Загрузка...