В останні роки дієта по групі крові набирає все більшої популярності. Основоположник цієї дієти – відомий натуропат д’Адамо. Дієти по групі крові будуються на тезі про те, що їжа, корисна для одних, може бути згубна для здоров’я інших. За даної теорії вважається, що антигенний профіль крові впливає на здатність людини до засвоєння тих чи інших харчових продуктів.

На відміну від інших дієт, що сприяють схудненню, дієта по групі крові не вимагає застосування таблиці калорійності, так як енергетична цінність продуктів за даною системою не грає вирішальної ролі.

Опис дієти по аналізу крові:

Тим, у кого I група крові, рекомендуються в першу чергу продукти, багаті білками: в основному, нежирне м’ясо і морепродукти. Головне джерело жирів тут – оливкова олія. Бажано включати в меню горіхи, інжир, буряк. Слід уникати вживання капусти (за винятком брокколі), кукурудзи, кетчупу.

Для людей з II групою крові прихильники натуропатії пропонують вегетаріанську дієту. Під час приготування страв потрібно намагатися виключати з рецептів перець, оцет і кетчуп. Слід, однак, застерегти: тим, у кого знижений значення гемоглобіну, дієта з виключенням м’яса не рекомендується.

III група крові, відповідно до теорії дієт по групі крові, передбачає різноманітну їжу, в тому числі овочеві та м’ясні страви, окрім морепродуктів, свинини і курячого м’яса.
Вважається, що організм людей з IV групою крові погано переносить червоне м’ясо, ковбасні вироби, насіння соняшнику, гречану кашу, пшеницю, перець і кукурудзу.

Практика фіксує як позитивні, так і негативні відгуки при проходженні дієті по групі крові. Дієтологи нашої клініки допоможуть сформувати для вас індивідуальну дієту з урахуванням ваших фізіологічних особливостей, у тому числі за результатами аналізу крові. Пам’ятайте, що знайти найбільш придатну дієту і схуднути без шкоди для здоров’я можна, тільки дотримуючись порад професіоналів.

Всі дієти за групою крові:

Тип A – II група
Виключається м’ясо, вироби з пшениці, молочні продукти, перець, цукор. Рекомендовані овочі, вітаміни і харчові добавки, трав’яні чаї.
Калорійність: 1500 ккал.
Тривалість: від 2 тижнів до декількох місяців.

Тип B – III група

Рекомендується м’ясо, риба, кисломолочні знежирені продукти, овочі, фрукти, яйця. Виключаються кукурудза, гречка, сочевиця, томати, свинина.
Калорійність: 1500 ккал.
Тривалість: від 2 тижнів до декількох місяців.

Тип AB – IV група

Рекомендується баранина, індичка, риба, кисломолочні продукти, оливкове масло, бобові, овочі, фрукти, крупи, масло тріскової печінки. Слід уникати червоне м’ясо, бекон, гречку, перець, пшеницю.
Калорійність: 1500 ккал.
Тривалість: від 2 тижнів до декількох місяців.

Тип 0 – I група

Виключаються всі вироби з пшениці та вівса, сочевиця, кукурудза, бобові, всі сорти капусти (окрім брокколі). Рекомендується вживання продуктів з підвищеним вмістом йоду і протеїнів, червоне м’ясо, печінка, редис, редька, дайкон.
Калорійність: 1500 ккал.
Тривалість: від 2 тижнів до декількох місяців.

Дієта гемокод

Дієта передбачає підбір певного раціону харчування відповідно до особливостей організму, зокрема на основі аналізу крові на харчову непереносимість. Дозволяє знизити вагу і поліпшити обмін речовин в організмі.
Тривалість: від 2-3 тижнів до постійного застосування.

Джерело: vsegdakrasiva.ru

Загрузка...