Ви перепробували всі дієти, а вага все одно повертається. Буває, що після чергової дієти вага стала навіть більше, ніж був до цього. Значить прийшов час більш розумних рішень.

Дуже багато людей, що сиділи на різних дієтах, переконалися, що це даремне заняття. Але є вихід – це розробити для себе той режим харчування, від якої ви не поправляєтеся, і навіть скидаєте вага, при цьому не відчуваєте почуття голоду. І дотримуватися цього режиму протягом усього життя! І тільки тоді, ви отримаєте РЕЗУЛЬТАТ.

Забудьте про всі дієти. Подумайте, як ви можете змінити своє харчування так, щоб організм отримував всі необхідні вітаміни і мінерали, але не було надлишку калорій? Змініть свої шкідливі звички в харчуванні на корисні! І головне – хваліть себе кожен раз, коли ви утрималися від шматка тортика, а замість нього з’їли смачний і корисний йогурт!

Для початку, замініть всі печива і шоколадки на сухофрукти та горіхи. Калорій в них теж чимало, але ніхто не просить вас є їх кілограмами.

Для прикладу: після обіду з чашкою чаю з’їжте 1 інжир і 2 кураги. Начебто не порожній чай випили, щось солодке з’їли, та ще й вітамінами підзарядилися. На полуденок, замість пиріжків, булочок і зефірів з чаєм, з’їжте жменю горіхів і який-небудь фрукт (яблуко, банан, апельсин і т.д.)

Наступним етапом буде перегляд вашої вечері. Бажано прибрати з вечірнього прийоми їжі хліб. Також, необхідно скоротити кількість їжі (на вечерю) удвічі і є не пізніше 7-8 вечора. Якщо ви звикли пити чай після вечері і ніяк не можете скасувати цю традицію, то бажано не вживати солодощі. Краще з’їсти йогурт без добавок, шматок сиру або кілька ложок сиру. Результат – ви не будете хотіти їсти і користь – “на обличчя”.

На годиннику 10 вечора, а вам раптом дуже захотілося що-небудь перекусити? Для таких випадків завжди тримаєте на столі красиву вазу з митимі яблуками і апельсинами, щоб не було спокуси піти на кухню і перекусити чимось більш калорійним. З’їжте морквину, свіжий огірок або помідору.

Дуже важливий момент: намагайтеся не тримати на видному місці печива, цукерки і т.д. Якщо солодке не буде потрапляти вам на очі, то ви набагато рідше будете згадувати про нього.

На сніданок, на обід і на вечерю намагайтеся їсти таку їжу, щоб вона була одночасно і смачною і корисною. Не переїдайте, але й не пропускайте прийомів їжі, інакше наступного разу ви з’їсте у кілька разів більше, ніж треба. Головний девіз – харчуйтеся РОЗУМНО!

Це лише загальні рекомендації. Тільки ви зможете розробити для себе той режим харчування, який ідеально для вас підходить. Не бійтеся, експериментуйте, придумуйте для себе нові смачні і не калорійні страви. І, звичайно, не забувайте про фізичну активність. Тільки поєднуючи помірне, розумне харчування і спорт, ви досягнете тих результатів, до яких ви прагнете.

Джерело: super-lady.ru

Загрузка...