Жіночі стрижки на довге волосся

Багато хто стверджує, що довгі модні стрижки люблять дівчата, які не люблять змін, особливо в зовнішності. Що ці дівчата не женуться за модними тенденціями, інакше вони обов’язково б зробили собі модну стрижку. Мабуть, у свідомості цих людей дуже добре запам’ятався образ красуні з довгою косою і всіх довговолосих дівчат вони асоціюють з нею.

Довга стрижка дуже зручна, волосся можна зібрати в хвіст, пучок. Особливого догляду за такою стрижкою не треба. Так само на укладання волосся йде небагато часу, достатньо накрутити їх на ніч на бігуді та вранці у вас з’являться шикарні локони.

Але, довге волосся можуть виглядати як шикарно, так і жахливо. Мити таке волосся доводиться частіше, а розчісування іноді перетворюється на катування.

Довге волосся – це вже зачіска. Чисте, здорове довге волосся, яке підстригли прямою лінією, можна вже сміливо називати зачіскою. Але, зізнаємося, що така зачіска виглядає нуднувато.

 

Стрижки для довгого волосся:

Якщо у вас густе довге пряме волосся, урізноманітніть вашу зачіску густою прямою чолкою. Пряма чолка вважається дуже модною, особливо в цьому сезоні. Пряма чолка фіксує увагу на макіяжі і красивих очах, а ось просто пряме волосся без чолки роблять образ нечітким і розмитим.

 

Вже багато років не виходить з моди стрижка сходинками. Це не дивує, бо така стрижка підійде для будь-якого волосся. “Драбинку” можна зробити вздовж щік, така стрижка дуже підійде для круглого або розширеного обличча. Так само драбинку можна зробити по всій довжині волосся, короткі пасма лежать на більш довгих. Кінчики можна підкрутити як усередину, так і назовні. Така зачіска виглядає об’ємно.

В останні роки стилісти пропонують дівчатам з довгим волоссям стригти волосся прямо без застосування филировки. Виходять чіткі жорсткі лінії. Але, така стрижка підходить тільки для прямого волосся. Так само чіткі лінії відносяться і чолки. Вона може бути підстрижена косо або прямо. Деякі створюють по всій довжині волосся пасма різної довжини. Дуже цікаво виходить, волосся як би звисають клаптиками.

На довгому волоссі дуже красиво виглядатимуть пасма, укладені за допомогою прасування. Так само можна доповнити таку зачіску локонами.

 

nashajizn.ru

Загрузка...