Зачіски для довгого волосся і стрижки на довге волосся, фото

Довге волосся у більшості народів світу здавна розглядалися як символ жіночності та краси. Якими тільки рисами і чеснотами не наділялися їх власниці! Аж до того, що вважалося тільки довговолосі жінки досить здорові для того, щоб мати багато дітей. На щастя, час довів, що це всього лише забобон, хоч і не без частки істини – адже відомо, що волосся, вірніше, їх стан – один із достовірних показників здоров’я. Причому, це вірно і для жінок з короткими стрижками, та й для чоловіків теж.

Так що говорити про те, що жінка, що носить довге волосся, має якісь певні, особливі риси характеру, напевно, не можна. Втім, одна характерна особливість їм все-таки притаманна – це терпіння, тільки уявіть, скільки його потрібно, щоб просто утримувати волосся в чистоті, не кажучи вже про те, щоб робити день у день зачіски на довге волосся (фото див. вище) . Яких, до речі, велика кількість. Але перш ніж докладніше зупинитися на тому, які стрижки та зачіски існують, розглянемо, якого типу жінок вони підійдуть.

– Якщо говорити про форму особи, то довге пряме волосся – кращий варіант для круглолиций дівчат і жінок. Злегка завиті вони підійдуть і до прямокутному особі, з широким чолом і важкуватою нижньою щелепою, і до овального. А от жінкам з вузьким, витягнутим обличчям потрібно буде надавати зачісці як можна більший обсяг, наприклад, за допомогою крутих локонів або начосом. Стрижки для такого типу особи обов’язково повинні бути з чубчиками.

– Якщо розглядати фігуру в цілому, то трохи повненьких, ширококостим жінок довгі стрижки зроблять набагато витонченіше. Не варто їх носити мініатюрним низькорослим або дуже великим дівчатам. Пряме волосся нижче плечей коротку шию зорово «витягнуть», а ось «заховати» довгу шию доведеться локонами.

– І ще одне: відрощувати волосся краще, якщо вони досить густі, здорові і не січеться або ж занадто жорсткі, потовщені і неслухняне. В останньому випадку довге волосся – просто порятунок, тому що коротка стрижка не буде тримати форму.

Основа будь-якій гарній зачіски – правильна стрижка. Правда, стрижки для довгого волосся не відрізняються великою різноманітністю, в основному це два класичних варіанти: волосся однієї довжини з рівним краєм зрізу або каскад (драбинка). Зате на їх основі зачісок можна створити дуже багато.

Один із простих і елегантних варіантів зачіски – розчесані на бічній або прямий проділ розпущене волосся, вільно спадаючі на спину і груди. Однак і в цьому випадку без укладання не обійтися. Для цього волосся миють, наносять засіб для випрямлення і розгладжують праскою від маківки вниз пасмо за пасмом. Після чого вони фіксуються будь-яким придатним засобом, який не дає їм електризуватися і розпадатися на окремі пасма. Варіації цієї зачіски – укладені гофрованими хвилями або м’якими локонами волосся. Також можна підкрутити кінці волосся всередину або назовні, і отримати ще два різних образи.

Дуже підкреслюють витончену фігуру високі зачіски. У таких творах перукарського мистецтва все волосся укладаються на потилиці в пучок, який може мати форму квітки, раковини, валика, бублика. Для подібних укладок часто використовують спеціальні аксесуари – декоративні шпильки, дерев’яні палички, гнучкі гребені і т.д.

До високих зачісок можна віднести і укладання в стилі ретро – «банан», що представляє собою той же валик, розташований від потилиці до маківки або піднятий високо до верхівки і закріплений шпильками. Сучасний вигляд цієї укладанні надають сильний начіс зверху і випущені пасма у обличчя.

Ще один варіант зачіски для довгого волосся – добре знайомий усім хвіст, він має велику кількість варіацій, які багато в чому залежать від вашої фантазії, щоправда «шкільний хвостик», перетягнутий гумкою, краще залишити підліткам. Дівчатам постарше підійде укладання, тільки імітує хвіст: для неї злегка завиті пасма закріплюють окремо в одному місці високо на потилиці.

Раз вже мова пішла про хвостиках, варто згадати популярні сьогодні одангі. Це пара симетрично розташованих хвостів з невеликими шишечками біля основи. Щоб їх отримати, волосся спочатку збирають в хвости і закріплюють гумками. Потім туго закручують у бік потилиці і протягують ще раз на гумку.

Вже кілька сезонів фаворитами серед зачісок є коси – від найпростіших, до фантастично складних, що прикрашають голову хитромудрими візерунками. Це, звичайно, всілякі варіації на тему кісок. Способів плетіння кіс існує нескінченна безліч, що дозволяє вибрати підходящий варіант для походу в кіно і для ділової зустрічі. Наприклад, для вечірнього виходу в світ чудово підійде черепашка чи французька коса. Прикрасять вечірню зачіску шпильки-заколки з перлинки або зі стразами. Остання модна тенденція – злегка витягати і распушают пасма, надаючи кіс плоску форму.

Якими б не були зачіски і стрижки на довге волосся (фото ви вже бачили), урочистими або повсякденними, класичними або надмодними, вони виглядають добре тільки на доглянутих волоссі. Довге волосся легко запустити – це основний їх недолік. Тому для того, щоб вони служили справжньою окрасою як можна довше, їх власниці доведеться прикладати чимало зусиль. Добре, що сьогодні до послуг модниць є велика різноманітність ефективних засобів і технологій по догляду за волоссям: спеціальні шампуні і маски, такі процедури, як біоламінірованіе, реконструювання волосся, стрижка гарячими ножицями і багато іншого.

www.prichesok.net

Загрузка...