Зачіски для дівчаток

З яких міркувань слід виходити, підбираючи зачіску для дівчинки? У першу чергу – з віку дитини. Стрижка маленької дівчинки від 3 до 5 років повинна бути акуратною, і при цьому зовсім нехитрій. Яка б не була зачіска – коротка, середньої довжини, з чубчиком або без, вона повинна бути лаконічною і дуже простий у догляді, щоб з ранку можна було привести волосся малятка в порядок звичайним розчісуванням. Це можуть бути варіації каре на ніжці, класичного каре, сессона або інші подібні стрижки. Якщо волосся дитини до цього часу стали густими і досить сильними, варто задуматися про можливість їх відрощування.

Серед дівчаток постарше дуже популярні стрижки з довгим волоссям. Власне, вся стрижка полягає в регулярному підрізання та моделювати відрослих пасом і челок, з чим чудово справляються самі мами. А ось зачісок для дівчаток, які можна спорудити на довгому волоссі, нескінченна безліч. Мамі дівчинки, при невеликій вправності і хорошому запасі терпіння і часу, цілком під силу освоїти зачіски з кісками (простими, «колоском», «полуколоском» і т.д.), джгутиками, хвостиками. Тут їм на допомогу різноманітність шпильок, гумок, «крабиков», шпильок, та й звичайних бантів, якими в цьому віці дівчинки ще з полюванням прикрашають своє волосся.

У залежності від того, куди прямує дитина, прибрати довге волосся можна зовсім по-різному. Так, якщо ви отруюєте дівчинку в спортивну секцію або на заняття танцями, на її голові буде доречно виглядати кошик з коси або гулька. Для садка чи школи підійдуть кіски і хвостики, причому з допомогою перших дуже легко прибрати що заважають прядки волосся з лоба і скронь; з такими зачісками волосся дівчинки залишаться в порядку цілий день. Якщо ж у вашої дочки намічається «вихід у світ» – ранок у садочку чи школі, то кращого засобу перетворити дитину в принцесу, ніж вишукана зачіска на довгому волоссі, просто не знайти. Це можуть бути ретельно укладені локони або пухнаті кучері (на прямому волоссі їх легко можна отримати, якщо заплести безліч кісок і залишити на кілька годин). Святкові, незвичайні зачіски, стрижки для дівчаток краще робити в салонах, де є дитячі перукарі. Адже для укладання й закріплення зачіски часто потрібно використання спеціальних коштів, і тільки професіонал допоможе підібрати вам такі з них, які будуть абсолютно нешкідливими для шкіри голови і волосся дитини.

Але що робити, якщо у мами немає можливості доглядати за довгим волоссям дівчинки або волосся дитини ще занадто слабкі для того, щоб їх можна було щодня заплітати? У такому випадку виручать стрижки для дівчаток на основі каре, короткі або середньої довжини. Якщо волосся хвилясте, можна спробувати зробити ступеневу стрижку, на досить густому волоссі – каскад. Сучасний вигляд короткої зачісці можна додати за допомогою незвичайної форми чубчика – дуже маленькою і прямий, зістрижений «на куточок» або «підковою».

До речі, короткі стрижки та зачіски для дівчаток у віці від 10-12 років стають дедалі популярнішими. Тому не дивуйтеся, якщо ваша донька-підліток, ще вчора носила з гордістю косу, раптом захоче змінити свою зовнішність. Цьому віком так властиво експериментувати! І ваше завдання, коли це трапиться, правильно зорієнтувати дитину в складному світі моди. Пояснити, що для неї далеко не всі варіанти жіночих зачісок підходять. Так, наприклад, до 13-15 років через можливість ушкодження шкіри голови небажані: хімічна завивка, мелірування, дреди, колорування і кардинальна, із застосуванням знебарвлення, фарбування волосся. А ось модельні зачіски для дівчаток на базі таких стрижок, як боб або гарсон, вже можна робити. Правда, доглядати за ними, як і за довгим волоссям, досить складно. Але це й непогано: навчаючись стежити за своєю зачіскою, дівчинка-підліток набуває навиків, які в недалекому майбутньому, коли вона самостійно почне вибирати собі стрижку, дуже знадобляться.

Автор статті “Зачіски і стрижки для дівчаток (фото) на короткі, середні і довге волосся.” – Ольга Тихомирова.

Джерело: www.prichesok.net

Загрузка...