Зовсім скоро настане час найважливішої події в житті вчорашніх школярів – випускний вечір. Це одне з найбільш пам’ятних подій наступаючої вже дорослого життя. Дуже важливо бути у всеозброєнні до цього моменту, особливу увагу варто звернути не тільки на випускну сукню, але і на зачіску – саме ваші гарні волосся буде гармонійним чином завершувати чарівний вигляд випускниці. А на фотографії з випускного балу ви будете милуватися ще довгі роки.

Отже, якщо ваше завдання – блищати на випускному балу, то варто почати готуватися до урочистого вечора не менше, ніж за місяць. Сукня напевно вже вибрано, залишилося продумати всі інші деталі образу. Зачіска повинна підходити не тільки до наряду, але і поєднуватися з макіяжем і вашим характером.

Уникайте складних і масивних, із застосуванням маси укладань, зачісок. По-перше, такі укладання волосся відразу додадуть вам декілька років, але ж випускний бал – це свято свіжості і юності, а значить виглядати набагато старше зовсім ні до чого. Ще вам доведеться довго і багато рухатися, танцювати і фотографуватися, а значить – ніщо не повинно заважати вам почувати себе комфортно і зручно.

Ви можете придивитися до можливих зачіскам, перегорнувши будь-який модний спеціалізований журнал. Перед тим як визначитися з остаточним вибором, зупиніться на декількох варіантах – не факт, що початкові переваги будуть переглянуті. Дуже багато чого залежить від типу обличчя. Практично будь-яка зачіска буде ідеальна для дівчат з особою у формі овалу. Тут немає межі фантазії і досконалості. З чубчиком, без неї, асиметрична стрижка, висока зачіска, недбалі локони – практично будь-який варіант доречний.

Дівчатам з високим чолом і витягнутим підборіддям варто робити повітряні і легкі укладання, для того, щоб пом’якшити прямокутну форму обличчя, і злегка округлити його риси. Краще використовувати стрижки з густим чубчиком по брови, в принципі – варто уникати варіантів з відкритим чолом, це лише підкреслить недоліки. Так само не варто спокушатися дуже короткою стрижкою або просто довгими прямим волоссям – так овал обличчя ще більш подовжиться.

Якщо обриси обличчя нагадують трикутник (виражені скули і вузьке підборіддя) – вуха бажано прикривати, а сама широка частина зачіски повинна бути на кілька сантиметрів нижче мочок вух. Так урівноважиться деяка асиметричність рис. Уникайте укладання з короткою чубчиком, або зовсім без неї, де волосся гладко зачесане назад. Так ви лише підкреслите недоліки такого типу обличчя.

Якщо випускниця має квадратний тип особи – тут найважливіше приховати кілька незграбні риси – широкий лоб і масивне підборіддя. Хвилясті волосся, укладене показово недбало, також різні асиметричні стрижки – якраз ваш варіант.

Найголовніше правило, не експериментуйте з різкою зміною способу напередодні випускного вечора. Порадьтеся з майстром, яка зачіска підійде до вашого типу волосся. Чи буде доречний новий колір і екстремальна стрижка у вашому образі. Або все ж таки не варто кардинально підходити до вирішення цього питання. При дотриманні всіх цих рекомендацій ніщо не зможе затьмарити вам чарівництво вашого випускного вечора.

 

Загрузка...