Довге волосся дозволяє створити різноманітні унікальні зачіски, які допоможуть підкреслити чарівність представниці прекрасної статі.

Особливо довге волосся подобається весільним стилістам, це дає можливість використовувати їх фантазію для створення оригінального образу. Весільні зачіски на довге волосся відрізняються своєю неповторністю. Найпоширенішою є висока зачіска, яка вигідно підкреслює шию і спину нареченої. За допомогою локонів можна створити різноманітні візерунки та прикрасити їх біжутерією, квітами, шпильками. Якщо пасмам дозволити трохи випадати, то така зачіска буде виглядати дуже модною. Спадаючі локони виглядають жіночно. Також довге волосся можна зібрати в хвіст, а на гладко «зализаному» волоссі викласти малюнок зі страз.

Повсякденні і домашні зачіски на довге волосся можуть бути дуже елегантними при цьому не займати багато часу на укладання. Коса – найбільш поширений варіант зачіски на кожен день. Варіантів зачісок, основою яких є коса, чимало. Це може бути звичайна чи французька коса, африканські косички, бічні коси, коса – колосок.

Майстер клас з плетіння різних типів кіс.

Існує мода на довге волосся. Популярна тенденція – довге хвилясте волосся. Красиві зачіски на довге волосся – синонім краси та жіночності. Це можуть бути акуратно укладені пасма або туго зібраний пучок. Зачіска може бути високо піднята, щоб відкривати красу вашої шиї, а може м’яко спадати на плечі. У будь-якому випадку, яку зачіску б ви не вибрали, волосся повинне бути доглянуте. На неохайному волоссі навіть сама шикарна зачіска буде виглядати безглуздо.

Найпростішою, і в той же час досить популярною зачіскою вважається хвіст. Його можна завити або випустити кілька пасом. Можна зібрати в пучок і прикрасити. Так як в моді легка недбалість, то якщо при укладанні виб’ється невелика прядка волосся, можете спокійно залишати її так, незавершеність дуже актуальна.

Найшвидший і простий спосіб створити пучок, це скрутити його з заплетеної коси. Закручуючи пучок з хвоста, можна залишити декілька прядок стирчати. Можна розділити волосся на дві частини і з однієї з них скрутити пучок і закріпити шпильками, решту волосся закріпити поверх пучка. Всі ці нескладні швидкі зачіски на довге волосся на своє створення зажадають мінімум часу і зусиль, а виглядати будуть дуже красиво.

 

bulavochki.ru

 

Загрузка...