Зачіски на коротке волосся настільки ж прекрасні і різноманітні як і зачіски на середньо-довгому і довгому волоссі. Головне – правильно вибрати цю саму зачіску!

Коротке волосся – це, як правило,  довжина від декількох сантиметрів до сантиметрів 15. Таку довжину часто в  салонах називають першою довжиною. Вибір зачіски на коротке волосся засновані, звичайно ж, на вигляді стрижки, використовуваної для цієї довжини.

Базові стрижки на коротке волосся – це стрижка каре, боб, гарсон. На основі цих базових стрижок і виконуються різні модельні стрижки та зачіски на коротке волосся.

Каре може бути виконано на волоссі однієї довжини, може подовжуватися у напрямку до обличчя або ж, навпаки, до потилиці. Каре може бути одно-і багаторівневим, градуйованим. Різновидів каре дуже багато, тому така стрижка підійде практично всім.

Які зачіски на коротке волосся можна зробити на основі каре? На сьогоднішній день популярні як «розпатлані» зачіски каре, так і гладкі, зі строго графічнимі лініями стрижки.

Повсякденний варіант – укладання феном. Піднімати і висушувати феном волосся біля коріння, кінці підвернути брашингом або плойкою всередину або назовні. Зі стрижкою каре можна згадати і ретро моду 60-х: волосся тім’яної та скроневих зон начесати, після чого укласти їх «шоломом», прикрасити обідком.

Красиво виглядає асиметричне каре, каре з видовженими скроневими пасмами. Цікаво також каре на кучерявому волоссі. Для створення зачіски на коротке волосся можна скористатися «праскою» з хвилястими насадками. Отримані хвилясті прядки виділити за допомогою воску для укладання, створивши на голові «невеликий художній безлад».

Різноманітні варіації стрижок «гарсон» або «шапочка» дуже люблять дами середнього віку, молоді спортивні дівчата або ділові леді. Така стрижка проста і не вимагає тривалої укладки. Яку ж зачіску на коротке волосся створити на основі подібної стіжкі?

Нестаріюча класика – створення пишної «шапочки» в тім’яній частині голови і гладких рівних прядок – в потиличній. Кінці волосся можна підкрутити щипцями назовні. Для «рваних» стрижок підійде зачіска в недбалому спортивному стилі.

Завдавши на руки укладань, притискати пасма волосся, задаючи їм потрібний напрямок, і висушувати пасма феном. По закінченню сушіння окремі пасма виділити воском. Якщо залишити передні пасма гладкими, а потиличні і бічні пасма піднімати вгору, закріплюючи їх воском сильної фіксації, то можна отримати ще один молодіжний варіант зачіски на коротке волосся.

Стрижка «боб» або «боб-каре» – одна з базових стрижок – має безліч прихильниць. І законодавець мод Коко Шанель, і Бріджит Бардо, і Мірей Матьє, і колишня «перчинка» Вікторія Бекхем – всі вони любительки варіацій на тему «боб».

Боб може бути виконаний на будь-якому волоссі, а тонке волосся із зачіскою на основі бобу буде виглядати об’ємнішим і густішим. Боб може бути асиметричним, багатошаровим, «рваним» – яким завгодно. Укласти боб в зачіску – простіше простого!

Можна зачесати волосся на косий проділ, зробити легкі кокетливі хвилі. Можна злегка начесати волосся біля коріння, підвернути кінці бічних пасм всередину, а потиличних – назовні і зробити злегка зрушений убік прямий проділ. Кінці  виділити воском – зачіска на коротке волосся готова!

Вечірня зачіска на коротке волосся на основі стрижки «боб» робиться так. Кілька передніх і бічних пасм волосся залишити, інші за допомогою великої жорсткої щітки середнього розміру висушити, підводячи. За допомогою щипців або бігуді верхні пасма потиличної зони завити не дуже великими локонами.

Завиті волосся укласти на «шолом» з волосся потиличної зони, за бажанням виділити воском і зафіксувати лаком. Передні пасма розділити зигзагоподібним проділом і висушити феном, злегка підвертаючи всередину кінці з допомогою круглої щітки. Зачіску за бажанням прикрасити аксесуарами: красивими шпильками, невидимками.

зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся
зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся зачіски на коротке волосся
strana-sovetov.com

Загрузка...