Існує маса способів, що дозволяють надовго позбавитися від небажаного волосся на різних частинах тіла. Правда, майже всі сучасні методи не такі вже ї не болючі, та й результат у них не стовідсотковий. Але піддаватися екзекуції доведеться значно рідше.

Що тільки не робили з небажаною рослинністю на тілі – і вискубували, і брили, і воском віддирали. Так було в давні-стародавні часи, ці ж методи живі досі. Але, на щастя, технічний прогрес йде вперед і не обходить своєю увагою і цю жіночу проблему. Зараз з’явилася безліч різних способів позбавлення від волосся на ногах і в інтимній зоні. Наприклад, фото або лазерна епіляція.

Квантова епіляція – суть процедури

Мабуть, самий безболісний метод, не рахуючи гоління, квантова епіляція. Це останні розробки зарубіжних вчених, чимось це нагадує фотоепіляцію, тому що теж використовується світло. Даний метод заснований на тому, що світлові хвилі проникають у верхній шар шкіри, потрапляють у волосяну фолікулу, реагуючи на меланін, тим самим руйнуючи його і знижуючи потенціал росту волосся. Однак, це не означає, що волосся не буде рости зовсім. Частина волосся знаходиться у стані відпочинку, тому при проведенні сеансу можуть загинути тільки ті фолікули, які знаходяться у фазі росту. Тому потрібне проведення декількох сеансів.

Фахівці стверджують, що квантова епіляція безпечна і майже не болюча, у всякому разі, не вимагає анестезії, а невеликі пощипування цілком можна перетерпіти, адже заради краси й не таке терпіли. Більш того, немає майже ніяких побічних ефектів – почервоніння мінімальні, а можливість опіку не висока, тому що можна підібрати необхідну інтенсивність потоку світла, а також обов’язково використовується спеціальна система охолодження. А ось темношкірі або занадто засмаглі, ризикують втратити на окремих ділянках тіла пігментацію, в усякому разі невелика ймовірність цього є. Тому доведеться покластися виключно на досвід спеціаліста та везіння.

Плюси квантової епіляції

Є й ще позитивні моменти саме цього виду епіляції. Наявність різних фільтрів дозволяє регулювати індивідуальні параметри, що дозволяє досягати добрих результатів значно швидше. У клініках в один голос стверджують, що методика однаково ефективна для будь-якого відтінку шкіри і кольору волосся. Проте, німецькі фахівці говорять, що дослідження показали найбільшу ефективність на темному волоссі, для світлого волосся потрібно декілька додаткових процедур. У середньому потрібно від 4 до 8 сеансів, залежно від області епіляції і кольору волосся. У деяких випадках хороший ефект помітний вже після 3 сеансів.

Ефективність процедури також буде залежати від якості обладнання і кваліфікації фахівця. Так що, зважившись на квантову епіляцію, пошукайте відгуки та рекомендації людей, позбавилися від зайвої рослинності таким способом. А ще запасіться терпінням і грошима, так як квантова епіляція трохи дорожче аналогічних процедур. І не забувайте, що її ефективність може бути трохи перебільшена на догоду маркетингу.

Inetta spletnicam.ru

Загрузка...