Класична кефірна дієта відноситься до монодієт. Кефір обраний в якості продукту, що сприяє схудненню, не випадково. Справа в тому, що властивості кефіру настільки корисні, що його застосовують як заспокійливий засіб для нервової системи, нормалізує засоби для роботи кишечника, кровоносних судин. Кефір також допомагає швидше відновитися організму після багатьох інших захворювань. Дієту кефіру рекомендують при таких захворюваннях, як цукровий діабет, ускладнений ожирінням, нефрити, атеросклероз, хвороби жовчних шляхів, печінки та ін

На основі кефіру придумана не одна дієта. Він входить до складу деяких інших дієт, наприклад, яблучно-дієти кефіру. Суть її полягає в тому, щоб протягом одного дня з’їсти 5-6 яблук, кожне з яких запивається 100 мл кефіру.

У чому ж полягає сенс дієти кефіру? Ефект від неї помітний не відразу, але він відрізняється стійкістю. У деяких випадках регулярні повторні курси дієти кефіру дозволяють знизити вагу на 7-10 кілограмів. Причому шкоди від дієти кефіру немає, вона приносить лише велику користь, а от зайві кілограми повернути складно.

Кефірні дієти бувають різними. Нижче наведені деякі з них:

1. Чистий кефірна дієта, тривалість якої три дні. У день через рівні часові проміжки потрібно випити 1,0-1,5 літра кефіру (свіжого). Бажано, зробити це за 5-6 разів.

2. Ще один варіант дієти кефіру схожий на попередній, але до прийому кефіру потрібно додати 0,5-1.0 кілограм овочів і солодких фруктів. Тривалість дієти можна збільшити в два рази.

3. Складна кефірна дієта, тривалість якої до 9 днів. Перші три дні слід вживати знежирений кефір (1,0-1,5 літра в день). З 4 по 6 день потрібно їсти тільки яблука, а потім з 7 по 9 день знову пити лише кефір (1,0-1,5 літра в день). Під час дієти можна трохи урізноманітнити раціон вуглеводною або білковою їжею. Найбільш суворо треба дотримуватися дієти перші три дні. Ця дієта дозволяє втратити за 9 днів така ж кількість кілограм (9 кг).

4. Цей варіант дієти не можна вважати монодієти, так як вживається багато інших продуктів, але доводиться відмовлятися від споживання солі і цукру. Тривалість дієти – 7 днів, протягом яких можна втратити 5 кілограм ваги. Меню: 1 день – 1,5 л кефіру та 5 варених картоплин, 2 день – 1,5 л кефіру і 100 г курки (вареної); 3 день – 1,5 л кефіру і 100 г відвареного м’яса; 4 день – 1, 5 л кефіру і 100 г риби (вареної); 5 день – 1,5 л кефіру, фрукти, овочі, крім бананів та винограду; 6 день – 1,5 л кефіру; 7 день – мінеральна вода.

Джерело: myration.ru

Загрузка...