Короткі вечірні зачіски

Вечірня зачіска – це найбільш дієвий спосіб створити в душі феєрію свята, адже короткі вечірні зачіски здатні логічно завершити образ прекрасної дами, створений приголомшливою сукнею, вишуканим макіяжем та манікюром.

Короткі вечірні зачіски
Вечірні зачіски на коротке волосся для свого створення вимагатимуть зовсім мало часу на відміну від вечірніх зачісок на довге волосся. При укладанні короткого волосся не слід забувати про засоби для стайлінгу (лак для волосся, гель, мус, пінка), які здатні не тільки надійно зафіксувати зачіску, а й подарувати волоссю набір мінералів і вітамінів.
Короткі вечірні зачіски

Вечірні зачіски на коротке волосся фото можуть бути як виконаними в салоні, так і виконаними в домашніх умовах.

Удома можна за 3 хвилини зробити дуже цікаву вечірню зачіску для короткого волосся. На чисте волосся нанесіть лак для волосся (це робиться для того, щоб зробити волосся більш важкими), потім збийте волосся пальцями і знову зафіксуйте лаком. Така злегка недбала вечірня зачіска дуже підійде молодим жінкам і краще робити її на основі стрижки “боб”.

Короткі вечірні зачіски
Модною вечірньої зачіскою стане асиметрична зачіска для короткого волосся. На корені вологого волосся потрібно нанести трохи пінки, за допомогою круглої щітки і фена необхідно волосся висушити, при цьому злегка підкручуючи кінчики. Потім для додання обсягу волосся трохи начесати, укласти і закріпити зачіску лаком. Така зачіска буде доречна і на урочистому заході і на роботі в офісі.

Короткі вечірні зачіски
Не слід забувати, що вечірні зачіски на коротке волосся повинні виділятися не тільки оригінальним силуетом і бути простими в створенні, вони ще з успіхом повинні витримати насичений подіями вечір, тобто вони повинні бути зручними, стійкими і практичними.

ukladkavolos.ru

Загрузка...