Короткі стрижки та зачіски на коротке волосся, фото.

Всього лише сторіччя тому коротке волосся на жінці були явищем майже надприродним і для того, щоб дозволити собі носити коротку стрижку, від слабкої половини людства було потрібно чималу мужність. Сьогодні ж зачіски на коротке волосся цілком звичні, і рідкісна жінка не пробує хоч раз змінити свій образ, відрізаючи волосся до лінії підборіддя або ще коротше.

Ви теж «дозріли» для короткої стрижки і роздумуєте над підходящим варіантом? У такому випадку обов’язково врахуйте, що стрижки на коротке волосся мають властивість дуже яскраво підкреслювати форму і риси обличчя, особливо очі. І тому йдуть далеко не всім. Але якщо у вас відмінна шкіра, і ваше обличчя з правильними рисами має бездоганну овальну форму, то вам підійде будь-яка з численних коротких стрижок – від «їжачка» до «каре». У тих же випадках, коли у вас «є що приховувати», до вибору моделі короткої стрижки потрібно підходити обережно, навіть скрупульозно.

Отже, які правила вибору стрижки на коротке волосся? Не варто ризикувати з короткою стрижкою повненьким або ширококостим жінкам, оскільки така зачіска тільки підкреслить масивність або незграбність їх статури. Фігура дуже високих і худих дівчат коротка зачіска теж навряд чи додасть пропорційності. Довжина волосся в коротких стрижках ледве доходить до підборіддя, тому з її допомогою приховати недоліки нижньої частини обличчя (широку або виступаючу нижню щелепу, вузькі губи тощо) не вийде. Також не виглядають зачіски на коротке волосся у поєднанні з широкими плечима або короткою шиєю, так як привертають увагу до цих проблемних зонах.

А ось струнким, гнучким, витонченим дівчатам і жінкам короткі стрижки будуть дуже до лиця. Адже зачіски для короткого волосся здатні вдало підкреслити мініатюрність образу, точені плечі, лебедину шию і виразні очі. Але все ж, невеликі «відхилення» від ідеальних форм обличчя можна спробувати виправити і за допомогою укороченою стрижки. Якщо обличчя кругле, коротка стрижка має бути з густою верхівкою, а бічні пасма максимально профільовані. Видовжене обличчя зорово округлити стрижка «під хлопчика» з об’ємом по боках (непогано, якщо волосся на скронях будуть покладені хвилями) і обов’язкової довгої прямої або скошеної чубчиком. Недоліки грушоподібної форми обличчя можна скорегувати за допомогою короткого «бобу» з об’ємом на маківці і подовженими рваними передніми прядками, злегка прикривають щоки.

Якщо вам вдалося підібрати собі відповідну коротку стрижку, ви зробили половину справи. Друга половина – навчитися її правильно укладати. Лише дуже короткі зачіски, запозичені у чоловічої моди, не потребують щоденної укладанні, до решти ж, хоч «в один дотик», але докласти руки доведеться.

Зробити так, щоб ваша коротка стрижка радувала вас кожен день, можна за допомогою сучасних засобів стайлінгу для волосся – мусів, гелів, воску, лаку та інших. Підбирати засіб для укладання потрібно виходячи з особливостей волосся. Так, для тонких, слабкого волосся потрібні більш насичені засоби по догляду. Бажано після кожного миття тонкого волосся наносити на них кондиціонер. А при укладанні користуватися мусами, оскільки вони кілька обтяжують волосся і заважають їм розкуйовджуються. Укласти коротку зачіску на важких або кучерявого волосся допоможуть моделюючий крем або віск, головне – використовувати їх делікатно, потроху, тільки щоб виділити одну-дві пасма. Дуже хороше і практичне стайлінгу – лак. З його допомогою можна навіть в умовах дефіциту часу швидко укласти волосся, наприклад, створити м’які хвилі.

Маючи під рукою засоби для укладання, зовсім неважко навчитися створювати на основі своєї короткої стрижки самі різні зачіски. Наприклад, короткий «боб на ніжці», можна укласти такими способами:

– Зачіски «на кожен день»
1. Волосся розділити низьким бічним проділом, завити на бігуді. Локони укласти феном, зафіксувати зачіску лаком.
2. Нанести на волосся трохи моделюючого воску. Волосся трохи підняти біля коріння і розтріпати. Укласти руками, ледве позначаючи середній проділ.

– Святкові зачіски
3. Завити волосся за допомогою тонких бігуді або плойки. Кудрі розібрати пальцями на безладні пасма, окремі локони підкреслити моделюючим воском.
4. Змастити волосся гелем, зачесати назад. Волосся на потилиці начесать, їх кінці за допомогою фена підігнути назовні.
5. Розділити волосся бічним проділом. Сформувати з передніх волосся більш широкої частини один локон за допомогою плойки, закріпити його лаком. Волосся з боків змастити гелем і зачесати назад. Вирівняти пасма круглої гребінцем і підсушити феном.

Всі наведені варіанти відрізняються тим, що на них не доводиться витрачати багато часу і щоб їх зробити, не потрібно володіти навичками стиліста – професіонала. До речі, багато короткі стрижки не вимагають якогось особливого догляду, і при цьому мають кілька нескладних варіантів укладання. Мабуть, це і робить стрижки та зачіски для короткого волосся такими популярними в сучасних жінок, що бажають виглядати доглянутими і красивими, незважаючи на постійний цейтнот.

Автор статті “Короткі стрижки та зачіски на коротке волосся, фото.” – Тетяна Сонячна.

Джерело: www.prichesok.net

Загрузка...