Ще зовсім недавно вважалося, що носити коси – це старомодно, і власниці довгого волосся просто розпускали їх по плечах, затягували в хвости, загортали у вузли або робили якусь іншу укладання. Але мода знову повернулася в бік кіс і кісок всіх видів і розмірів. І знову стало доступним задоволення заплітати волосся в коси: зачіски на кожен день з їх використанням відрізняються різноманітністю і творчим підходом.

Носити коси тепер престижно, на це наважуються навіть багато знаменитостей. Напевно, навіть немає сенсу згадувати Юлію Тимошенко, екс-прем’єра Україна – зачіска в стилі ретро стала її «візитною карткою». Небайдужі до кіс і голлівудські зірки – наприклад, Дрю Беррімор, яка в такому вигляді схожа на красну дівицю з живописного російського лубка. Стильна стрижка Дженіфер Еністон, першої дружини Бреда Пітта і зірки культового серіалу «Друзі», йде їй куди менше ніж недбало заплетене від самого чола і заховані під пасмами волосся за вухом косички. А чим гірше ви? Не втрачайте можливості носити коси: зачіски на кожен день зробити зовсім нескладно.

 

Коси: зачіски на кожен день. Французькі коси

Техніку виконання французьких кіс часто називають технікою плетіння по шкірі, тому що волосся переплітаються максимально близько до поверхні голови. Вони можуть бути абсолютно прямими – наприклад, від чола до потилиці, або зигзагоподібними, заплетеним під тим або іншим кутом.

Плетіння французьких кіс відрізняється від традиційних тим, що туди включаються не відразу все волосся, а поступово, одна за одною з’єднуються тонкі пасма. Якщо ви пам’ятаєте, подібні зачіски були в моді у 80-90-ті роки, тільки тоді вони називалися «колосками» або «дракончика». Але якщо всі ці «колоски» були абсолютно прямими і плелися у напрямку зверху вниз, то французька коса передбачає куди більше варіацій. Вона може плестися і від потилиці до тімені, і від скроні до скроні, і від середини чола до потилиці по лінії росту волосся. У сучасних наречених французька коса дуже часто входить у весільні зачіски і прикрашається спеціальними весільними аксесуарами для волосся. Ризику, що вона розвалиться в самий невідповідний момент, практично немає.

 

Коси: зачіски на кожен день. Африканські кіски

Якщо французькі коси в певній інтерпретації можуть дозволити собі навіть жінки елегантного віку, то африканські косички – поза сумнівом, виключно молодіжний варіант. А ще афрокосички – ідеальна зачіска для відпочинку, особливо екстремального, і подорожей, так як з нею абсолютно відпадає необхідність часто мити голову.

Як і французькі коси, афрокосички можна плести на порівняно недовгих волоссі – їх довжина може досягати всього 10-15 см. Ну, а зате самі кіски вийдуть неодмінно довгими за рахунок того, що в них вплітається особливе штучне волокно, за фактурою нагадує живі волосся.

 

Коси: зачіски на кожен день. Складні коси

Коси, які плетуться не з трьох пасом, а з чотирьох і більше, називаються складними. Технологія при цьому абсолютно не змінюється. І, незважаючи на химерне розташування волосся в зачісці, нічого складного насправді в ній немає. Пасма перекладаються одна на іншу у тій же послідовності, а за рахунок того, що їх багато, виходить якийсь шаховий порядок.

Можна поступити і по-іншому. Якщо у вас довге та густе волосся, сплетіть з них три однакові традиційні коси, а потім на основі їх створіть нову об’ємну косу. Вийде дуже незвичайний ефект.

 

www.beautyhalf.ru

Загрузка...