Лазерна епіляція волосся – один з найбільш ефективних методів світлової епіляції. У салонах з лазерною епіляцією можна за допомогою цього методу повністю позбутися небажаного волосся. Лазерну епіляцію, як привило, застосовують для обличча, пахв і зони бікіні. Можливе застосування і для ніг.

Величезний плюс методу полягає в тому, що при його використанні верхні шари шкіри не пошкоджуються. Лазерна епіляція підходить навіть для найбільш чутливих ділянок тіла. Також абсолютно не спостерігаються будь-які запальні реакції. Відсутне явище вростання волосся.

Проте істотним мінусом лазерної епіляції є те, що через механізм самої процедури не завжди за один раз можна повністю видалити волосся. До того ж, світле волосся дуже погано піддається впливу. Є й таке можливе ускладнення після процедури, як гіперпігментація. Однак, якщо дотримуватися всіх рекомендацій, цього легко уникнути.

Механізм процедури

Лазерна епіляція волосся передбачає безконтактний вплив світлового променя на шкіру. Принцип методу заснований на структурному, внутрішній відміні природи волосся і його фолікула від оточуючих шкірних тканин. Тому разом з видаленням волосся не відбувається пошкодження або порушення структури шкіри.

Безпосередній вплив лазера на волосся є виборчим. Лазерний промінь в частки секунди нагріває волосся. У цей час теплом поглинається меланін – особливий пігмент, що надає волоссю темний колір. Волос стоншується. А на закінчення руйнується волосяна цибулина. І до, і після процедури необхідно захищати шкіру від дії сонячних променів, використовувати сонцезахисні креми.

Для повного видалення небажаного волосся потрібно провести курс з декількох сеансів лазерної епіляції. Середня тривалість курсу за часом складає в середньому близько двох місяців. Необхідність саме декількох процедур виходить з самої природи процесу росту і розвитку волосся. Цей процес відбувається нерівномірно. Виділяється ряд різних фаз. Тому й сама дія лазерного променя на волосся буде неоднакова: найбільш інтенсивним – на волосся в стадії активного росту і найменш інтенсивним – на волосся в стадії формування.

Протипоказання

* Період вагітності.
* Захворювання цукровий діабет.
* Наявність грибкових захворювань або герпесу в зоні епіляції.
* Наявність гострих інфекційних захворювань.
* Смуглява, темна шкіра.

Скільки коштує лазерна епіляція

Салон з лазерною епіляцією вартість цієї процедури формує, виходячи з кількості сеансів за повний курс. Тут дуже велике значення має конкретна зона впливу і її площа. Саме від цього залежить, скільки коштує лазерна епіляція.

www.hbclub.ru

Загрузка...