Ламінування волосся

Одним з головних елементів іміджу красивої жінки, безумовно, є здоров’я волосся та його чарівний глянсовий блиск. Сьогодні напевно майже не існує способу для швидкого лікування пошкодженого волосся, особливо якщо на них впливали різні засоби що містять в собі хімічні речовини (фарби, освітлювачі для волосся). Тим більше кожна дівчина, щодня вранці, не обходиться без такої процедури як, сушка волосся феном або термальна завивка, що у слідстві також погано впливає на волосся. Вони стають сухими, ламкими і крихкими. Але, дивлячись на екрани телевізорів, багато з дівчат задають питання – яким способом зірки кіно, телебачення і подіуму, проходять в день по кілька сеансів у перукаря і при цьому зберігають якість свого волосся і їхній здоровий вигляд. Їх секрет полягає в тому, що вони використовують ламінування волосся.
Ламінування волосся – це єдиний метод за один невеликий сеанс зробити волосся блискучим і шовковистим.

Ефект від процедури ламінування волосся зберігається від декількох тижнів до декількох місяців. Ця процедура вже давно стала популярна в медіа-сфері, і можна знайти безліч позитивних відгуків на ламінування волосся. Деякі використовують дорогі засоби по догляду за волоссям протягом декількох місяців, щоб привести їх у здоровий і красивий вигляд, проте ламінування волосся робить це за лічені години.

Сьогодні ціна на ламінування волосся значно знизилася і стала доступна кожному.

Що таке ламінування волосся, які є засоби для ламінування волосся і яка технологія ламінування волосся?

 

Суть технології ламінування волосся в тому, що відбувається іонне обволікання волосся, потім утворюється целюлозне покриття, яке якраз згладжує поверхню волосся і ж вирівнює їх. Завдяки цьому волосся набуває обсяг, шовковистий блиск і еластичність. Під час сеансу ламінування волосся, кожен волос закутується плівкою. Потім після нанесення спеціального засобу після фарбування, ваше волосся надовго придбають стан свого насиченого і яскравого кольору. Також якщо робити процедуру ламінування волосся відразу після лікування волосся, то активні речовини «закупорюються» в лусочках, подовжуючи тим самим дію маски.

В Європі вже давно широко використовують ламінування волосся, і можна почути хороші відгуки про ламінування волосся від професіоналів. Наприклад японська косметика «LEBEL Cosmetics» – один з провідних представників в середовищі майстрів по догляду за волоссям. «LEBEL Cosmetics» користується авторитетом у багатьох країнах і використовується не тільки в європейських салонах краси, але й на відомих модних майданчиках.

У нас тільки зовсім недавно з’явилася процедура ламінування волосся. У салонах краси не так давно увійшов процес ламінування волосся. Так вже зараз є можливість при маленьких витратах зробити волосся красивим і доглянутим.

 

Ламінування волосся відгуки

Існує безліч як позитивних, так і негативних відгуків про ламінування волосся. Але все-таки, так як ефект від процедури залежить скоріше від уміння професіонала, який виконує дану процедуру і від використовуваних засобів для ламінування волосся, то негативні відгуки про ламінування волосся, це скоріше не правильне застосування тих чи інших засобів для ламінування волосся або помилки в самій процедурі.

bleskvolos.com

Загрузка...