Макіяж очей. Відео

У всі часи красивими вважалися великі, але пропорційні очі, широко розкриті, з чистими опуклими білками. Тому візажисти всього світу прагнуть саме до цього ідеалу. Але пам’ятайте, що якими б очима вас ні нагородила природа, вони повинні бути не тільки красивими, але і виразними і живими. Гарні очі повинні чарувати. Спробуємо ж за допомогою макіяжу привернути увагу до ваших очей.

Почнемо з підведення очей. Вона виконується олівцем м’якої текстури або рідким підведенням. З підведенням складніше. Якщо ви поспішаєте, краще вибрати олівець, оскільки зробити тонку рівну лінію на бігу складно. Перед тим як проводити лінію рідким підведенням, спочатку накресліть її олівцем.

Основне правило при макіяжі очей – не варто намагатися змінити їх форму, потрібно максимально дотримуватися лінії верхньої повіки якомога ближче до вій. Починати потрібно, відступивши від внутрішнього куточка ока приблизно на третину. Виконуйте лінію дрібними штрихами, йдучи у напрямку до зовнішнього куточка ока. Якщо намалювати однаково тонку лінію по всій довжині не виходить (на початку вона виходить жирніше, ніж в кінці), то краще робіть підводку від середини вік до внутрішнього куточка, а потім продовжите її від середини до зовнішнього куточка.

Для денного макіяжу підійде неяскравий олівець – сірокорічневий або коричневий. Для вечірнього макіяжу можна вибрати кольоровий або чорний. Крім верхнього віка, можна підкреслити і нижнє. Однак будьте уважні – це йде далеко не всім. Можливо, вам краще обмежитися підведенням верхньої.

Порада для вечірнього макіяжу

очі стануть більш променистими, якщо підвести нижню повіку блакитним олівцем або підведенням.

 

Варіанти підводки при макіяжі очей

Часткова підводка 

Зазвичай підводиться верхню повіка – це робить очі візуально більше і надає їм яскравість і чіткість не менше, ніж якби використовувалася повна підводка очей. Зверніть увагу, багато суперзірок так і поступають, роблячи акцент на верхне віко, малюють стрілку в куточку ока (завжди по напряму вгору, але не перпендикулярно). Можна домальовувати стрілку знизу, зводячи її з верхньою в одній точці.

Повна підводка

Фатальний погляд або єгипетські очі – тут потрібна чорна підводка або м’який чорний олівець. Обведіть їм верхні і нижні повіки по внутрішньому краю вій. До речі, така підводка йде далеко не всім. Чорна підводка зорово зменшує очей, якщо він змальований нею повністю. Можливо, вам варто обмежитися тільки стрілкою, а нижню повіку нафарбувати наступним чином: затемнити зовнішній куточок ока тінями або олівцем і провести невелику стрілку, з’єднавши її з верхньою. Макіяж очей слід закінчити тушшю для вій.

Внутрішня підводка

Використання дуже м’якого олівця – кайяла – вельми розширює ваші можливості. Так, внутрішне обведення очей чорним олівцем зробить погляд глибоким (але не варто цього робити, якщо у вас і так глибоко посаджені очі). Обведення нижнього внутрішнього краю ока білим косметичним олівцем також використовується в макіяжі. Висвітлюючи нижню повіку, ви зробите очі більш відкритими і променистими.

Тіні для очей


При повному макіяжі тіні наносяться на так звані чотири основні зони.

1. Під брову кладеться найсвітліша тінь з палетки. Називається цей акцент «хайлайт» (high light) – відбиваючи світло, він візуально збільшує відстань між бровою і оком. Для вечірнього макіяжу хайлайт може бути з перламутровим блиском (золотим, срібним); денний ж і діловий макіяж передбачає використання бежевих відтінків, персикових, світло-рожевих. Хайлайт можна наносити над внутрішнім краєм ока, над центральною ділянкою очей і над зовнішнім куточком ока, що створює додаткову гру тонів.

2. На верхню повіку кладеться тінь самого яскравого і модного кольору (непорушне правило: використовувана тінь повинна поєднуватися з кольором одягу). Зона нанесення – від вій до складочки на віках. Можна також створити перелив кольору: на внутрішній куточок ока кладеться найсвітліша тінь потрібного кольору, на середину – найяскравіший і іскристий відтінок, зовнішній куточок верхнього віка забарвлюється в самий темний колірний варіант. Але таке накладення вимагає часу, так що краще використовувати його для вечірнього макіяжу.

3. Сама темна тінь, що служить для акцентування і збільшення обсягу очей, наноситься за допомогою загостреного пензлика або олівця. Лінія контуру починається над складкою верхньої повіки і продовжується, злегка розширюючись, догори – вона повинна бути видна навіть при відкритих очах. У зовнішнього куточка ока контур можна розтушувати. Відповідні для контуру кольори: коричневий будь-якого відтінку, сірий, теракотовий, димчасто-синій або зелений.

4. На нижню повіку тіні наносяться у напрямку до зовнішнього куточка ока. Використовується той же відтінок, або ж повторюється контур. Розтушувати тіні на цій ділянці необхідно дуже ретельно – це допоможе вашим очам виглядати ідеально. Порада: використання тонкої золотистої лінії допоможе приховати сліди втоми і зробить очі більш розкритими і глибокими.

Отже, роблячи макіяж очей, намагайтеся тримати їх весь час розкритими однаково широко. Повіки не повинні бути напруженими. Виконуючи підводку, використовуйте мізинець як точку опори і зіпріться щокою на долоню.

Макіяж очей в п’ять кроків

Крок перший. Накладіть тон-основу або шар напівпрозорої натуральної пудри навколо очей – це запобіжить скупчуванню гриму в шкірних складках. Пудра наноситься пензлем від верхніх вій до брів і внизу очі.

Крок другий. Нанесіть найсвітлішу тінь (хай-лайт), починаючи від складки верхньої повіки, до брів по всій надбрівної дузі. Потім нанесіть основну тінь на всю верхню повіку до складочки, виділіть внутрішній кут ока і середину віка більш світлим відтінком. Самий темний відтінок тіней накладається над складочки верхньої повіки і злегка виводиться за межі зовнішнього куточка ока, до скроні.

Крок третій. Ретельно розтушуйте кордони всіх трьох зон, але, створюючи плавний перелив одного кольору в інший, стежте, щоб самі кольори залишалися яскравими.

На нижню повіку тіні наносяться так: профарбовується межа росту вій, лінія розширюється до зовнішнього кута ока. Розтушовується дуже акуратно.

Крок четвертий. Підводка очей по лінії вій верхньої повіки і зовнішньої половини нижньої повіки.

Крок п’ятий. Завершальним штрихом є нанесення на вії туші, щоб додати очам закінчену досконалість. Використовуйте туш, що випускається в тюбиках з аплікатором. Верхні вії для більшого обсягу фарбуються так: спочатку підфарбовуються кінчики вій, потім, коли вони висохнуть (через секунд тридцять), наноситься туш на всю довжину вій. Нижні вії фарбуйте кінчиком аплікатора, тримаючи його перпендикулярно лінії вій. Іншими словами, фарбуйте кожну ресничку окремо. Результат того вартий – вони не злипнуться і будуть виглядати по-голлівудськи.

Забарвлюючи нижні вії, багато жінок стикаються з такою проблемою: ледь забруднили тушшю шкіру, а на ній вже накладені тіні, і перефарбовувати часу немає. Нічого страшного. Візьміть ватяну паличку, злегка змочіть її лосьйоном для зняття макіяжу – і видаліть похибки. Докрасьте вії. Потім аплікатором з тінню підправте лінію підведення.

Розчешіть обидва шари вій на верхньому і нижньому віках.

Тепер ваші очі привернуть до себе увагу, так що готуйтеся приймати компліменти.

Макіяж очей – відео

 

 

 

 

 

 

oriflame55.ru

Загрузка...