Маски для волосся бувають різні – природні, тобто натуральні (те, чим багата природа, а точніше приготовані для волосся в домашніх умовах), і ті маски, які ми купили в магазинах. Куплені в магазинах маски для волосся хороші, але ті які зробиш сам – ще краще.

Маску для волосся не потрібно використовувати занадто часто, тому що, навіть якщо комусь і здається що вона нешкідлива і що при частому застосуванні ніякої шкоди вона не несе, то це все забобони. Навпаки, при частому використанні масок (не важливо яких), волосся можуть стати ламкими, з’явитися лупа. Це відбувається в результаті звуження пор шкіри голови (тому що у всіх масках є жири, які сушать шкіру голови).

Правильний догляд за волоссям це те ж саме що і правильний спосіб життя, якого дотримуються на сьогоднішній день багато людей.

Як правильно доглядати за волоссям? Як захистити своє волосся від всяких пошкоджень? (Будь то гарячий фен або обпалюючий випрямляч для волосся, сильно палюче сонце, всякі забруднення міста-провінції або нашого улюбленого мегаполіса) Як повернути силу, колір і блиск свого волосся у наш час?

Почнемо!

По-перше. Починається все з миття голови. Перед тим як почати мити голову, як правило, волосся потрібно ретельно розчесати. Після цього промити теплою водою і шампунем почати мити волосся. Кількість шампуню повинна бути з горошену. Круговими рухами пальчиків починаємо водити по волоссю, не ушкоджуючи нігтями шкіру голови.

Після цього ретельно змиваємо шампунь 4-5 хвилин теплою водою. Далі наносимо бальзам для ополіскування, який надалі полегшить нам розчісування волосся. Бальзам наносимо на волосся теж у невеликих кількостях. Потім дерев’яним гребінцем робимо так, щоб бальзам-ополіскувач розподілився по всій довжині волосся, від коренів до кінчиків. Тримаємо 2-3 хвилини і після змиваємо теплою водою 5-7 хвилин.

По-друге. Маска волоссю повертає силу і захищає і відновлює від різних пошкоджень. Маска може наноситися від 1 до 25 хвилин. Маску обов’язково потрібно використовувати 1 – 2 рази на тиждень.

Загрузка...