Розглянемо на фото наймодніші зачіски весняно-літнього сезону, дізнаємося як зробити такі зачіски і якому типу обличча вони більше підходять. Отже, дивимося на модні зачіски:

 

Модні зачіски: хвилі

Одна з найпопулярніших зачісок на літо – це легкі хвилі з начосом. Виглядає така зачіска природно, а начісування додасть обсягу вашому волоссю. Подивіться як зробити легкі хвилі в домашніх умовах і як зробити начісування. Взагалі без легкого начосу в області потилиці або ж над чолом складно уявити стильні зачіски. Таке начісування візуально збільшує об’єм волосся, а також робить потрібні акценти. Наприклад, візуально “витягнути” обличчя можна за допомогою начісування над чолом. У кожному разі, обсяг біля коріння не завадить.

Модні зачіски фото

 Модні зачіски фото

Модні зачіски: кучерики

Дрібні кучерики виглядають дуже ефектно! А робляться вони дуже просто: заплетіть висушене волосся в дрібні кіски, зафіксуйте спреєм для волосся, а через деякий час розпустіть косички. Після цього волосся можна укласти в будь-яку зачіску, обсяг гарантовано! Подивіться, наприклад, на зачіски з показу Marc by Marc Jacobs – пишна, об’ємна, збита копиця кучерів.

Модні зачіски фото

Модні зачіски: Щойно з пляжу

“Тільки що з пляжу” – стильна і модна зачіска! Але варто знати міру, інакше, волосся буде виглядати так, наче їх не мили кілька днів. Зверніть увагу, що ваш одяг повинен бути виключно з натуральних тканин, а шкіра обличчя максимально чистою і природною. Тоді зачіска буде виглядати ефектно.

Модні зачіски фото
Модні зачіски фото

Модні зачіски: пряме волосся

Якщо ваш тип обличча “круглий” або “трикутний”, то вам підійдуть довгі прямі пасма, які візуально зроблять вилиці менш широкими. Крім того, пряме волосся – це дуже модно. Використовуйте кондиціонер, який не потребує змивання, і розгладжує крем. Нанесіть кондиціонер на мокре волосся, розчешіть і посушите до злегка вологого стану, розітріть невелику кількість крему в долонях, розподіліть по волоссю від рівня вух вниз і сушіть пасма феном за допомогою плоскої щітки. Але найбільш ефективно буде використовувати для випрямлення волосся стайлер. Не забувай захищати волосся! Гладке волосся на показах: D & G, Fendi, Roberto Cavalli.

Модні зачіски фото

Модна зачіска: пучок і хвіст

Пучки і кінські хвости буквально заполонили модні покази. Варіантів маса, пучки і хвости можуть бути ідеально прилизаним, а можуть являти собою справжній хаос. Вибір за вами! Якщо у вас правильні риси обличчя, то гладкі й акуратні варіанти вам відмінно підійдуть, чим більше риси обличчя. тим більш об’ємним повинна бути зачіска. Регулюйте висоту пучка на свій смак. Низький пучок, як у балерин, середній, високий і дуже високий практично над чолом або ж пара пучків, що нагадують ріжки.

Модні зачіски фото

Модні зачіски фото

Модні зачіски: коси

Одна з найдавніших, але при цьому досі модна зачіска. Плетемо кіски звичайні або французькі колоски. Заплітаємо з боків або на потилиці.

Модні зачіски фото

Модні зачіски родом з минулого

Модні зачіски минулих епох неймовірно популярні. Особливо часто в цьому році цитували 60-е,70-е і 80-і роки минулого сторіччя.
Модні зачіски фото

 

kak-ya.ru

фото © Courtesy of brands, Gianni Pucci, Luca Cannonieri/GoRunway.com

Загрузка...