Фото: Стрижки зірок голівуду

У наш модний і стильний час гламуру майже кожна жінка намагається слідкувати за усіма новинками моди і йти в ногу з часом. У питаннях, що відносяться до зовнішності і стилю можна з упевненістю покластися на смак деяких Зірок Голівуду. Дивлячись на їх чудові і стильні образи можна без зусиль підібрати собі шикарну модну стрижку чи зачіску, яка безсумнівно стане твоїм головним достоїнством.

Так як стрижки зірок голівуду можна з упевненістю назвати справжніми витворами мистецтва. І якщо ти хочеш повторити стрижки зірок Голлівуду, тобі необхідно звернутися до хорошого професіонала. А зараз, представляємо вашій увазі Стрижки Зірок Голівуду: Фото: Стрижка Ріанни, Стрижка Вікторії Бекхем, Стрижка Кеті Холмс.

Ріанна Стрижка

 

Красуня Ріанна обожнює складні стрижки, які є стильними, а головне, унікальними. Стрижка Боб стала дуже популярна останнім часом. Асиметрична стрижка Ріанни вразила всіх своєю оригінальністю і натовпи прихильниць пішли за Ріанною. Ріанна віддає перевагу коротким модним стрижкам. Адже одна з причин того, що Ріанна привертає до своєї персони стільки уваги – це любов к коротким стрижкам. За такими стрижками досить легко доглядати і вони дуже стильні. Ріанна також обожнює рвану чолку і хлоп’ячі короткі стрижки, адже вони їй дуже личать. Ріанна також носить і хвилясті стрижки середньої довжини.

 

Вікторія Бекхем Стрижка

 

Вікторія Бекхем протягом вже тривалого часу залишається вірною своїй улюбленії зачісці – короткій стрижці в різних варіантах. Будь це стрижка боб, каре або дуже коротка стрижка під хлопчика. Короткі стрижки Вікторії Бекхем відмінно підходять під форму її обличчя, тому перукарі, стилісти і сама Вікторія Бекхем віддає перевагу саме короткій стрижці. Вікторії Бекхем йдуть навіть дуже короткі хлопчачі стрижки. Вікторія Бекхем також любить експериментувати з кольором свого волосся. Зірка Голлівудського шоу-бізнесу Вікторія Бекхем має особливе почуття моди і стилю. І кожен її образ, включаючи стрижку, часто обожнюють тисячі шанувальниць, які обожнюють її.

Кеті Холмс Стрижка

 

Справжньою гламурної модницею в останні кілька років представляє себе Кеті Холмс, яка, обзавівшись сімейством негайно зробила коротку стрижку боб. Стрижка Кеті Холмс – це елегантність, вишуканість, аристократична стриманість, яка проявляється в її дуже м’якій стрижці боб довжиною до підборіддя як з чолкою або без. Але часом Кеті Холмс постає в новому образі з короткою майже хлоп’ячою стрижкою і вельми недбалої укладкою, надаючи цією стрижкою своєму образу невимушеність і озорлівость. Так, Кеті Холмс зі своєю стрижкою воістину чарівна!

Стрижки Зірок Голівуду таких як Ріанна, Кеті Холмс і Вікторія Бекхем без сумніву можна назвати справжніми шедеврами. Не дивно, що багато дівчат хочуть собі саме таку зоряну стрижку. Не бійтеся експериментувати – міняйтеся і перетворюється! Але головне завжди залишайтеся індивідуальністю …

brunet-ka.ru

Загрузка...