Нарощування волосся

Нарощування волосся – одна з найбільш розповсюджених у даний час перукарських процедур. Суть її полягає в додаванні до натурального, природного волосся більш довгих прядок. В результаті виникає набагато більше варіантів різноманітних зачісок. Нарощування, як правило, розраховане на час тривалістю до півроку. Потім волоссю після нарощування обов’язково знадобиться корекція.

Технологія нарощування волосся

Головним вихідним фактором, що визначає технологію нарощування волосся, є метод нарощування волосся. У будь-якому випадку необхідно попередньо пройти консультацію, в ході якої виявляється мета нарощування. Це може бути збільшення довжини волосся, додавання додаткових кольорових прядок. Вибирають тип прядок для нарощування волосся. Довжина власного волосся повинна бути хоча б 10 сантиметрів. Нарощування волосся на коротке волосся практично не можливе.

Перед проведенням самої процедури волосся повинне бути чистим. У процесі нарощування беруться окремі пасма невеликого діаметру. На них прикріплюються нарощене волосся. Точка закріплення повинна бути прихована.

Види нарощування волосся

Конкретні види нарощування волосся визначаються способом фіксації прядок. Існує дві полярні між собою технології нарощування волосся: холодне нарощування волосся та гаряче нарощування волосся. У рамках цих двох способів є свої різновиди.

Гаряче нарощування волосся

Термічна технологія нарощування волосся – те, на чому грунтується гаряче нарощування волосся. Суть полягає у використанні смоли або кератину. Коли вони застигають, утворюються капсули, які охоплюють разом рідні та нарощені пасма.

Види гарячого нарощування волосся

У салонах нарощування волосся в основному поширені такі методи гарячого нарощування волосся, як англійське та італійське нарощування волосся. При використанні англійської технології як фіксатор волосся виступає смола. Вона подається з так званого пістолета. При застосуванні італійської технології нарощування волосся як фіксатор виступає кератин.

Капсульне нарощування волосся

Італійське нарощування волосся – це нарощування волосся капсулами. Тримається капсульне нарощування волосся приблизно 3 місяці. Кератінова капсула притискається до базової прядки за допомогою спеціального апарату для нарощування волосся. Та чи інша студія нарощування волосся може застосовувати різні апарати для нарощування волосся.

Мінуси капсульного нарощування волосся

Капсульне нарощування волосся має ряд мінусів.

* Волосся травмується через одночасний впливу хімічних речовин, тиску і температури.
* У ряді випадків зняття нарощеного волосся не можна здійснити без пошкодження базових, початкових прядок.

Холодне нарощування волосся

При холодному нарощуванні волосся термічного впливу не відбувається. Матеріали для нарощування волосся приєднуються за допомогою специфічного клейкого з’єднання.

Види холодного нарощування волосся

У центрі нарощування волосся фахівці, як правило, пропонують такі способи холодного нарощування волосся, як іспанська технологія, японський спосіб нарощування волосся металевими кліпсами і німецька технологія, або стрічкове нарощування волосся.

Стрічкове нарощування волосся

Тримається стрічкове нарощування волосся до корекції в середньому пару місяців. Ця порівняно нова технологія нарощування волосся називається методом «hair talk». Прикріплення відбувається за принципом двостороннього скотча. Причому «hair talk» припускає використання лише натурального волосся для нарощування.

Мінуси стрічкового нарощування волосся

Незважаючи на безліч переваг, є і мінуси стрічкового нарощування волосся. До найголовнішої з них відноситься те, що базое волосся після нарощування практично не дихає. Тому багато з тих, хто спробував цю технологію, відзначають відчуття тяжкості на голові.

Матеріали для нарощування волосся

Як матеріали для нарощування волосся можуть застосовуватися штучні і натуральні пасма. Натуральні пасма для нарощування волосся поділяються за первинними носіями.

Яке нарощування волосся краще

Пріоритет того чи іншого методу нарощування волосся визначається характером початкового волосся і цілями нарощування. Тому потрібно обов’язково прислухатися до порад фахівця, вибираючи в салоні краси нарощування волосся.

Наприклад, при бездоганній роботі майстра і стрічкове нарощування волосся, і нарощування волосся капсулами будуть безпечними. Однак мінуси нарощування волосся за німецькою технологією полягають у більшій ймовірності відпадання стрічок і частої необхідності корекції волосся після нарощування.

Чи шкідливе нарощування волосся

При правильно підібраних способах нарощування волосся і належному догляді за ними, процедура абсолютно безпечна. Варто почекати зі зверненням до салону нарощування волосся лише тим, у кого вони вже пошкоджені хімією і випадають.

Скільки коштує нарощування волосся

Ціна на нарощування волосся залежить від довжини бажаної зачіски, її густоти, тобто кількості прядок, і від якості волосся. Нарощування волосся штучними пасмами вважається більш дешевим нарощуванням волосся. Нарощування натурального волосся теж варіюється, виходячи з походження. Досить дешевим нарощуванням волосся в порівнянні з іншими методами є нарощування волосся на трессах. Підходить нарощування волосся на трессах для багатьох типів волосся. Воно абсолютно нешкідливе і передбачає прикріплення тонких пучків волосся.

www.hbclub.ru

Загрузка...