Невірно вважати, що модна і красива зачіска повинна прикрашати голову дами тільки на свята або якісь заходи. Потрібно пам’ятати, що повсякденні зачіски також повинні бути стильними та правильними завжди.

Зараз придумано вже багато варіантів зачісок для будь-якої довжини волосся і будь-якої форми обличча. Будь-яке волосся, коротке або довге, вимагаює ретельного догляду. Маючи на озброєнні кілька варіантів повсякденних зачісок, кожна жінка зможе відчуватися себе впевнено і модно. Для довгого волосся найкраще підійдуть зачіски, в яких волосся забираються назад. Приміром, хвіст дуже простий у виконанні, але завжди виглядає дуже стильно і водночас строго.
Повсякденні зачіски

Також дуже жіночно і вкрай модно виглядає коса. Можна заплести її прямо від хвоста на задній або бічній частині голови. Якщо трохи потренуватися, можна швидко заплітати косу під назвою «риб’ячий хвіст» або французьку косу. Коли маєте час, то кількість кісок можна збільшити.
Повсякденні зачіски
До типу повсякденних зачіскок можна віднести заколювання довгих локонів на маківці за допомогою красивих аксесуарів. Можна експериментувати з обсягами, а також з висотою заколювання на голові.
Повсякденні зачіски

Головне не боятися пробувати. Власницям довгого волосся можна просто розчесати чисте волосся і навіть без укладання така зачіска буде виглядати ефектно і жіночно.

Жінкам з волоссям середньої довжини підійдуть приблизно такі ж повсякденні зачіски. Якщо все ж довжина волосся не дозволяє цього зробити, то на кожен день вам підійдуть такі зачіски. Волосся можна повністю випрямити праскою або завити їх щипцями. Часу на це багато не піде, а ефект буде тривалим. Також дуже популярна зачіска «а-ля балерина». Проте не обов’язково укладати волосся на маківці також гладко. Невелика розпатланість додасть природності і ефектності Вашому образу. Додайте красиву заколку, як залізну, так і тканную і Ваш образ якісно зміниться.

Повсякденні зачіски
Якщо у вас коротке волосся, то найоптимальнішим варіантом для вас є укласти тільки що вимите волосся феном, використовуючи підходящий мус або пінку для волосся. Варіанти укладок обмежує тільки ваша власна фантазія. Можна зробити гладкі або навпаки «повітряні» варіанти. Щоб волосся не було липким і занадто важкими, намагайтеся не перестаратися із засобом для укладання.
Повсякденні зачіски
Головне в повсякденних зачісках не забувати, що волосся повинні бути чисті. Пасма «не першої свіжості» не зможе приховати навіть дуже майстерно зроблена зачіска. Також потрібно стежити за станом волосся, доглядати за ними, використовуючи сучасні розробки стилістів.

bulavochki.ru

Загрузка...