Не даремно природу, часто називають природою – матінкою. Вона нас породила, і вона ж дбає про нас. Тому лікування травами, вважається одним з найбільш древніх і вірних методів лікування. Нехай фототерапія і вважається нетрадиційною медициною, але все-таки вона ріднішим і безпечніше винайдених цивілізацією медичних препаратів. Лікує нас вона не тільки від хвороб, а й від «серйозного недуги» надмірної ваги або ожиріння.
Зверніть увагу, що в основному, всі засоби для схуднення, чаї, порошки, БАДи, складаються з трав’яних зборів. Так що нам заважає самим виготовити трав’яний збір? Тільки те, що іноді рослини входять до складу того чи іншого засобу для схуднення не тільки у нас не ростуть, але й придбати їх у наших магазинах неможливо. Зате у нас є безліч інших трав володіють необхідним ефектом, характерних для нашої місцевості клімату і хочеться вірити для лікування наших хвороб.
Трав’яний збір для схуднення містить …
1. Трави, які знижують апетит, діють двома способами. Одні обволікають стінки шлунку утворилася слизом, і нам здається, що ми вже ситі. В іншому случає трави здатні розбухати в шлунково-кишковому тракті, заповнюючи шлунок, і таким чином викликати відчуття насичення. Здатні знизити апетит фукус пухирчастий, водорості спіруліна, коріння алтея звичайного, дягелю лікарського, насіння льону і т.д.
2. Трави, що викликають сечогінну дію виводять з організму надлишок рідини, яка міститься в жирових тканинах. Це польовий хвощ, горець пташиний, ведмежі вушка, брусничні листя, перстач гусячий, лопух. Ці рослини не можна використовувати при хворобі нирок.
3. Трави, які надають жовчогінну дію. Це безсмертник, кукурудзяні стовпчики, кульбаба, пижмо звичайне, льнянка звичайна, барбарис, володушка та ін
4. Трави впливають, як проносне. Це жостір проносний, кріп пахучий, тмин посівної, аніс звичайний, кора крушини. Рослини борються із замками, відновлюють перистальтику кишечнику, виводять шлаки з організму.
5. Трави, які знижують рівень цукру в крові. Вони показані людям хворим на цукровий діабет. До таких трав відносяться леспедеца, Галега, плоди ожини, пагони чорниці, стулки квасолі, кропива дводомна та ін
6. Трави, що підсилюють обмін речовин. Це розмарин, імбир, куркума та ін
Виходячи з існуючих трав, можна скласти прекрасний збір для схуднення. Для цього треба вибрати один вид лікарської рослини з кожної групи. Змішати трави. Взяти одну столову ложку суміші з горочку і залити її 200 мл води. Склад готуватися на водяній бані протягом 15 хвилин. Після це необхідно почекати ще пів години поки засіб для схуднення настоїться. Тільки потім, коли ви процідіть настій і доведете його до початкового об’єму, можна приймати засіб три рази на день по 1 / 3 склянки за пів години до їжі. Курс схуднення становить два місяці.

Здається, що схуднення таким ось нетрадиційним способом дуже вигідне і досить легке. Однак і тут є свої «підводні камені». Якщо ви купуєте препарат в аптеці, то можете прочитати там не тільки інструкцію до застосування, але і протипоказання або побічні ефекти. У трав теж є «особиста справа», причому у кожної травинки своє індивідуальне. Тому перш, ніж піти збирати необхідні рослини зверніться до лікаря. Він підкаже, який збір найкраще буде сприяти схудненню саме вашого організму і не зашкодить здоров’ю.

Джерело: www.hudoba.ru

Загрузка...