Фасони плать

Завдяки тому, що мода в даний час надзвичайно демократична і дозволяє те, щоб всі носили саме те, що подобається їм, а не те, що нав’язують засоби масової інформації та глянцеві журнали. Для кожного певного віку, для кожної етнічної групи, для певного соціального шару населення є різноманітні варіації одягу, які варто носити саме в певний проміжок часу. Для кожного окремого випадку можна підібрати певний вид наряду, який підійде саме до цього випадку. Сучасні види нарядів іноді дуже екстремальні, дуже яскраві і сміливі, їх зазвичай вибирають люди епатажні, готові до нового, люди, які не бояться робити неоднозначне враження на інших людей.

Популярні фасони суконь, в даний час, все-таки близькі до класики, універсальні, які, що називається, можна і в офіс надіти, і на ділову зустріч, і на святкову вечерю до ресторану. Такі вбрання, як наряд зі спідницею-тюльпаном, відкриті і a-la ночнушка – це варіанти літніх нарядів, легенів, які можна носити в жарку пору року.

Сучасний фасон сукні для офісу зазвичай лаконічний, простий і завершений. Офісний вбрання можна комбінувати, особливо якщо цей фасон – сарафан, який можна носити і з сорочкою, і з піджаком, і на голе тіло. Вартість такого виробу, який виготовлено з матеріалу високої якості та якісно зшита, в магазинах міста становить близько 4-5 тисяч рублів. У журналах мод, які в теперішньому часі в достатку можна зустріти в книжкових магазинах і в супермаркетах, представлені багато сучасних фасони суконь, які ви цілком в змозі пошити самостійно.

У різний час були популярні різні види нарядів. Давайте трохи зануримося в історію, і десятиліття за десятиліттям згадаємо, які плаття були в моді в той чи інший час. У п’ятдесяті роки 20 століття, в часи, коли надзвичайно була популярна Мерілін Монро, в моді були пишні фігури і легкі наряди, які підкреслювали переваги її власниці. Наряди з вузькою лінією талії, пишна спідниця, глибоке декольте – ось як, у повоєнний час, рятувалися жінки від тривалої військової депресії.

Вінтажні наряди, які були дуже популярні в шістдесятих роках, в даний час повернулися в моду і стали дуже популярні як серед молодих дівчат, так і серед жінок у віці. Фасони суконь шестидесятих прості і лаконічні – часто пряма спідниця, Блузкові верх. Обов’язковий яскравий розмальовку, всілякі принти, які були популярні аж до 90-х років 20 століття. Саме в цей час в моду входить, навіть вривається міні спідниця, і наряди шестидесятих повально починають ставати міні.

Джерело: www.herwish.ru

Загрузка...
Separator image Рубрика Мода.