Французький манікюр

Незважаючи на назву, французький манікюр (френч-манікюр) був придуманий в Америці в другій половині минулого століття (в 70-х роках) Джефом Стусаном. Він дав йому таку назву, щоб залучити більше уваги. Цей манікюр підкреслює красу нігтів за допомогою засобів, що мають натуральний відтінок. Він добре поєднується з будь-якими нарядами. У класичному варіанті являє собою покритий білим лаком кінчик і рожеву або кремово-бежеву іншу частину нігтя.

Варіанти нанесення французького манікюру.

Французький манікюр можна наносити як від руки, так і за шаблоном. Шаблони, які мають різну форму, можна придбати у відділах, що торгують засобами для догляду за нігтями.

Французький манікюр від руки

Спочатку нанесіть на ніготь основу і висушіть її.
Покрийте білим лаком вільну частину нігтя. Дайте лаку висохнути.
Візьміть рожевий лак і покрийте їм весь ніготь, після чого теж дайте висохнути.
Нанесіть на лак закріплювач.

Французький манікюр за шаблоном

Нанесіть на ніготь основу під лак і дайте їй висохнути.
Приклейте до нігтя шаблон, залишивши відкритою вільну частину.
Покрийте відкриту частину білим лаком, зніміть шаблон і дайте лаку висохнути.
Візьміть рожевий лак і покрийте їм весь ніготь, дайте висохнути.
Нанесіть на лак закріплювач.

У наші дні стає популярним варіант френч-манікюру з нанесенням білого покриття і біля основи нігтя.

Дуже часто, традиційний французький манікюр доповнюють різним декором. Наприклад, срібний френч – поверх класичного покриття на вільну частину нігтя наноситься білий перламутровий лак, з подальшим закріпленням.

Основне правило французького манікюру – обов’язкове використання двох головних поєднаних між собою кольорів. Як уже згадувалося вище, в класичному варіанті – це білий і рожевий колір. В даний час допускається поєднання будь-яких основних кольорів, але залишається обов’язковою умова їх поєднання один з одним. Крім того, обрані для френча кольори повинні відповідати образу володаря манікюру.

Кількість варіантів практично не обмежена, але не варто і занадто захоплюватися, ніщо не повинно виходити за рамки загального стилю. Крім того, для оформлення френча можна використовувати різноманітні прикраси, розпис. Френч-манікюр являє собою неозорий простір для польоту творчої думки. Взявши його за основу, можна створити цілі композиції.

www.vseotveti.ru

Загрузка...