Чи можна завагітніти після місячних

Чи можна завагітніти після місячних – цим питанням, у будь-якому випадку, поцікавиться кожна жінка рано чи пізно. Це пов’язано з тим, що ходять розмови про неможливість, в перші дні, завагітніти після місячних.

Такі розмови поширюють люди некомпетентні в цьому питанні, що черпають інформацію з чуток. За їх твердженням, якщо вибирати дні суворо за розрахунками календарних днів, то буде все безпечно. В принципі не можна сказати, що таке переконання зовсім невірно. При обчисленні сприятливих днів, дійсно можливість завагітніти після місячних стає набагато менше, проте вона все одно залишається.

Сучасна медицина, зробивши величезну кількість досліджень, говорить про те, що абсолютно безпечних днів не існує. І всі питання з приводу, чи можна завагітніти після місячних, вважає дурними. Як ви думаєте, чи можна завагітніти, не займаючись сексом? Можна! На голівці статевого члена чоловіка виділяється змащувальні речовина, в яку проникають найспритніші сперматозоїди, і якщо доторкнутися просто членом до піхви жінки, то це може викликати вагітність. Хоч вищесказане і здається неймовірним, але цілком реальна річ.

Для чого рахують дні жінки взагалі? Для того щоб обчислити прихід овуляції. Якщо точно володіти цими даними, то тоді дійсно можна розслабитися. Чи можна обчислити за допомогою підрахунку точний наступ овуляції? Ні! Тому, що кожен місяць на представниць слабкої статі впливають різноманітні чинники, в різноманітних кількостях. Наприклад, такі як гормональний стан, стреси, раціон харчування, спорт, захворювання незв’язані навіть зі статевими органами. Єдиним точним способом обчислити овуляцію, на сьогоднішній день є УЗД, з кожним днем ??все більше і більше жінок вдаються до його використання.

mesjachnie.ru

Загрузка...