Чи можна завагітніти під час місячних

Чи можна завагітніти не захищаючись під час місячних? – Питання це нас  цікавить із за того, що під час місячних багатьох тягне на секс. Ми пошукали інформацію з цієї теми в мережі – чи можливо завагітніти перед місячними, відразу після або під час місячних?

Секс під час місячних

Досить часто нас цікавить питання «чи можна завагітніти під час місячних?»  Загальноприйнята точка зору, що можна.

Так от, даремно ви себе стримуєте і мучите чоловіка: ви можете займатися сексом під час місячних з вашим регулярним партнером!
Наші лікарі не радять секс під час менструації: можете чимось заразитися, отримати запалення піхви або в придатках (шийка матки в такі дні відкрита і проникнення мікроорганізмів у порожнину матки цілком можливо). Тільки якщо ваш постійний партнер не хворий інфекційними хворобами – то секс можна собі дозволити під час місячних.

Чи можна завагітніти під час місячних ?

Ці питання «Чи можна завагітніти перед місячними» і «Чи можна завагітніти під час місячних» однаково актуальні. Лікарі вважають що два дні перед місячними безпечні для вагітності. Те ж вважається що й два дні після безпечні. Але попереджають нас лікарі: можна завагітніти і до місячних, і в момент місячних, і після місячних. Ніхто не дасть нам гарантій, що це не трапиться з тобою!

Перше – сперматозоїди зберігають активність протягом 7 днів після потрапляння в піхву.
Друге – яйцеклітина може дозрівати і і після і до середини циклу, може зміщуватися і овуляція, так що можна завагітніти і до менструації, і після менструації, і під час менструації. Якщо у вас змінився цикл, потрібно бути напоготові: можна завагітніти через секс в період місячних.

Найімовірніше можна завагітніти в останні дні ваших місячних. У перші дні місячних майже неможливо завагітніти через виділення крові і несприятливе середовище для сперматозоїдів. В останні дні затягнутих місячних, при порушеннях менструального циклу, ймовірно збережуться життєздатні сперматозоїди і відповідно завагітніти під час місячних в цей період легко!

www.mamzeli.com

Загрузка...