Як накачати прес

Це питання цікаве як чоловікам, так і жінкам. Причини часом перетинаються – негарний живіт, жирові складки, одним словом непривабливий вигляд. Якщо ж ви спортсмен або просто тренуєте свої м’язи, то накачати прес для вас так само важливо, як і бітепс, дельтовидні м’яз або груди. У будь-якому випадку, вправи на прес схожі і питання стоїть в інтенсивності та позлагаемих навантаженнях.

Отже, давайте розглянемо декілька вправ, які можете виконувати в домашніх умовах. Розглядати вправи для тренажерних залів не будемо, тому що тренер вам сам підкаже як користуватися тренажером більш наочно. Пропонуємо вам кілька вправ, які відповідають на питання як накачати прес в домашніх умовах.

Вправа для преса 1. Ляжте на підлогу і покладіть гомілки на невисоке крісло, диван або ліжко. Руки для початку на грудях, а потім для ускладнення – за головою. Піднімайте тіло вгору, намагаючись торкнуться грудьми колін. Ноги нерухомі. Підняття тіла робиться різкіше, ніж опускання у вихідне положення лежачи.

Вправа для преса 2. Те ж положення, що і у вправі (1), тільки плечі повернені направо або наліво. Пожнімаем тулуб, намагаючись торкнуться правим плечем колін (по 10 разів), потім лівим плечем стільки ж. Так качаємо бічні м’язи преса.

Вправа для преса 3. Ляжте на підлогу. Руки вгору, як продовження тіла (тобто не в стелю, а продовження горизонтального положення). Ноги прямі, разом. Різкими рухами піднімаємо руки і плечі і ноги, намагаючись скластися так, щоб положення тіла було перпендикулярно підлозі. Це складно, але дуже ефективно.

Вправа для преса 4. Положення лежачи. Піднімаємо прямі ноги до кута ~ 30 градусів щодо статі і тримаємо в такому положенні. Руки можна слодіть під сідниці або вхопитися ними на що-небудь над головою.

Вправа для преса 5. Якщо є турнік, то для початку робимо підняття колін до грудей по 20-30 разів. Якщо вам легко, то піднімаємо прямі ноги на кут 90-120 градусів. Також ефективно качає ваш прес.

І в кінці хочу зауважити, що м’яз преса одні з найбільших, але мало способів навантажити їх по повній. Тому і їх нарощування (накачування) займає набагато більше часу, ніж для інших м’язів. У кілька разів. Наберіться терпіння.

Джерело: www.textom.com

Загрузка...