Як позбутися від вугрів. Питання та відповіді

Погодьтеся, що не дуже-то приємно, прокинувшись вранці, виявити на своєму милому і заспані личку парочку докучливих вугрів. І тому, завдання позбутися вугрів, найчастіше перетворюється в нерівний бій з передбачуваним кінцем. Для того, щоб у цій війні переможцем вийшли саме Ви, я і вирішила написати цей невеликий пост, присвячений всіляким питань, так чи інакше пов’язаними з вуграми.

Як позбутися від вугрів.

Як відомо, скільки людей, стільки й думок. І тема вугрів у даному випадку – далеко не виняток. Давайте для початку з’ясуємо, що із себе представляють ці самі вугри.

“Угри – це ні що інше, як запалення сальних залоз. Розрізняють Угри звичайні, келоїдні, червоні, некротичні, медикаментозні, професійні … ”

Я не ставлю за мету зрозуміти саме явище вугрів. Наша мета розвіяти міфи про вуграх, а також спробувати знайти спосіб позбутися від вугрів.

Що ж, давайте перейдемо до запитань.

1) Існує міф, що підліткові вугри і вугри у дорослих з’являються з різних причин. Ні. Це не відповідає дійсності. Механізм виникнення вугрів – однаковий для всіх.

2) Чи правда, що для того, щоб остаточно позбутися від вугрів та іншої висипу необхідно користуватися зволожуючими кремами?

Що стосується “іншої висипки”, то тут точну відповідь може дати лише фахівець після досконального вивчення. Однак, якщо мова йде про звичайних келоїдних вуграх, то дане твердження цілком справедливо. Наша шкіра потребує зволоження і живлення, але яким саме має бути зволоження, які мазі і крему використовувати, Вам порадить тільки фахівець.

3) Я часто чую твердження, що антибіотики є чи не найбільш дієвим методом для боротьби з вуграми. Проте це – абсолютна помилка! Пройшли ті часи, коли так думали.

Сьогодні вже з 100% гарантією доведено, що використання антибіотиків для боротьби з вуграми ліщь Погіршує Ваше становище! Хімія є хімія. Адже вже неодноразово зазначено, що антибіотики руйнівно діють на мікрофлору нашого організму, а також послаблюють імунітет. То про яку ж користь може йти мова?

4) Ще в дитинстві мене мама била по руках, коли я годинами просиджувала напроти дзеркала, самостійно видавлюючи ці кляті вугри. Знайоме? Так ось, виявляється, не дарма мені це забороняли. Як довели вчені, самостійне видавлювання вугрів здатне залишити рубець, занести зараження, а також, що найстрашніше, занести вміст вугра всередину, замість початкової мети!
Іншими словами, видавлювати вугрі – НЕ МОЖНА!

5) Кажуть, що гостра і жирна їжа сприяє появі прищів і вугрів на нашій шкірі. Насправді це не так, такої залежності не виявлено. А от надмірне вживання препаратів, що містять вітаміни В1, В2, В6, В12 і D2 – може з легкістю додати Вам пару, трійку нових вугрів. Так що, не варто зловживати вітамінними комплексами

6) Останнім часом стало дуже модним використовувати всілякі скраби і спиртовмісні лосьйони для боротьби з вуграми. Поспішаю розчарувати Вас, це не так, а скоріше навіть навпаки. Адже за допомогою цих засобів Ви зневоднює і знежирює свою шкіру, що провокуєте більше вироблення сала. Таким чином, це не найкращий спосіб позбутися від вугрів.

Якщо Вам вже так сильно потрібно використовувати скраб, то запам’ятайте – використовуйте його не частіше 1 разу на 10 днів, а лосьйон – тільки бактерицидний.

7) Ну і, мабуть, найпоширеніший аргумент, пов’язаний з проблемою рятування від вугрів. “Угри можна легко вилікувати за допомогою протизаплідних засобів”.

Думаю, що це твердження чули всі без винятку. Відразу хочу помітити, що це не зовсім вірно. Справа в тому, що, дійсно, жіночий статевий гормон – естроген сприяє зменшенню (а не позбавлення) вугрів. Згідно з цим, деяка частина гормональних контрацептивів, дійсно, пом’якшує симптоми появи вугрів.

Але, наприклад, кошти, які містять у своєму складі прогестерон, навпаки, призводять до погіршення становища. Таким чином, краще не експериментувати з протизаплідними засобами.

У висновку хочеться сказати, що найкращий засіб від вугрової висипки та інших болячок – це здоровий спосіб життя + їжа, багата вітамінами + хороший відпочинок + ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ.

Отримуйте задоволення від життя, а вугри, як і інші неприємності, нехай проходять Вас стороною.

Джерело: www.raznoblog.com

Загрузка...