Живіт – це область тіла що містить у собі багато важливих органів. Передня частина живота має м’язову стінку і призначена щоб підтримуватиме органи травлення.

М’язи живота перебувають у гарному тонусі утримують внутрішні органи від провисання. Якщо м’язи живота слабкі, то живіт починає провисати і збільшується тиск усередині живота. А це не є добре. У цьому випадку погіршується травлення, страждає зір, знижується якість крові і в організмі починають накопичуватися токсини і відходи життєдіяльності.

Тому слід якомога швидше позбутися від живота. Роблячи дані нескладні фізичні вправи кожен день вам вдасться накачати прес і позбутися від зайвого жиру в області живота.

А тепер за роботу …

Для м’язів живота буде ефективніше якщо вправлятися в перевернутому стані тіла, ті коли ноги знаходяться вище голови, тому що вага внутрішніх органів знімається з м’язів живота і вони можуть працювати краще.

* 1) Втягніть живіт якомога більше, трохи потримайте живіт в такому стані, а потім відпустіть живіт. Повторіть вправу кілька разів. Робити вправу досить нескладно, а результат буде просто приголомшливий.
*

2) Візьміть коробок сірників і розсипте їх на підлозі. Потім збирайте нахилившись за кожною сірником окремо.
*

3) Потрібно постійно напружувати м’язи живота, і намагатися не розслаблятися навіть якщо ви розмовляєте по телефону або дивіться телевізор. До того ж під час цих занять є відмінна можливість напружити м’язи живота.
*

4) Плавання дуже добре допомагає позбавиться від зайвого жиру на животі. А також це хороший спосіб зміцнити м’язи живота і скинути зайві кілограми.
* Крім того займаючись плаванням ви не відчуваєте напруги і отримуєте задоволення від процесу. А якщо не вмієте плавати, то існує безліч видів фізичних навантажень – пострибати у воді, посувати ногами і руками.
* Ці заняття у воді також дуже діють від рятування від живота як і плавання.
Ну а якщо ви ще зробите кілька класичних вправ для преса, то результат не змусить себе чекати. Ваша талія буде стрункою і підтягнутою.

Джерело: zurnal-karina.ru

Загрузка...