Як позбутися прищів

Прищі – це проблема, від якої не можна позбутися раз і назавжди. Про причини появи гнійників на шкірі можна говорити довго. Помилково припущення, що прищі з’являються з-за поганої гігієни. Тут все набагато складніше. На освіту гнійників впливають постійні стреси, негативний вплив навколишнього середовища, неправильне харчування, різні хвороби внутрішніх органів.

Найчастіше прищі локалізуються на обличчі, грудях і спині. Симптоми знайомі, напевно, кожному: почервоніння, хворобливі відчуття, освіта гною. Прищі переважно зникають самостійно, проблема в тому, що це відбувається довго. Загоєння займає від одного тижня до чотирьох. А на місці старих можуть з’явитися нові гнійнички.

Медики і косметологи волають до всіх – ні в якому разі не видавлювати прищі. Але на жаль, мало хто прислухається до цієї поради. Настільки кардинальний метод може залишати сліди на шкірі, такі як рубці і плями. Особливо прикро, коли це трапляється на обличчі.

Ускоріть процес позбавлення від прищів можна за допомогою різних засобів, що очищають. Але краще попередити появу гнійників і почати користуватися тоніком і гелями заздалегідь. Але так як же прибрати прищі, коли вони вже з’явилися?

Якщо прищі не проходять місяцями, доцільно звернутися до косметолога або дерматолога. Фахівець допоможе з’ясувати причину утворення прищів і запропонує дієві способи їх видалення. Зараз сучасна естетична косметологія має в арсеналі безліч засобів для очищення й лікування шкіри.

Методи позбавлення від прищів

Способів видалення прищів існує безліч, все залежить від ступеня локалізації. Елементарний метод – це механічне чищення, коли з обличчя видаляють омертвілі клітини і жир, що є сприятливим середовищем для поширення прищів.

По аналогією діють різні пілінги і процедура дермабразії. Позитивний косметичний ефект дає мезотерапія – ін’єкції поживних препаратів, які сприятливо впливають на шкіру, покращуючи зовнішній вигляд і сприяючи загоєнню гнійників. Збагачення шкіри озоном (озонотерапія) – також один з ефективних засобів боротьби з прищами.

Джерело: vsegdakrasiva.ru

Загрузка...