Як правильно цілуватися

Хочеш дізнатися як правильно цілуватися? Тоді ця стаття для тебе. Поцілунок приносить массу задоволень, якщо ти все робиш правильно, а не просто язиком, як торнадо, вертиш у роті. У більшості дівчат є такий стереотип в голові – якщо хлопець погано цілується – то й в іншому він не дуже здатний. Правильний поцілунок складається з безлічі маленьких нюансів і технік.

Якщо заглянути в словник, то поцілунок це ніжний дотик або пещення губ яке використовується для вираження своєї любові. Зазвичай люди починають цілуватися звичайним дотиком губ, потім це переростає у Французький поцілунок, а в кінцевому підсумку вони покусують і посмоктують губи партнера. Гарний поцілунок зближує закоханих ще сильніше, немає нічого кращого поцілунку з тим хто тобі доріг.

Практикуватися у поцілунках треба там, де можна 100% розслабитися, де вам ніхто не перешкодить, і ви зможете повністю зануритися в цю справу. Для першого поцілунку вибирайте місце з інтимною обстановкою.

Почни зі звичайного поцілунку, обхопи губами  нижню губу, потім можна плавно переходити у Французький. Для різноманітності можна спробувати цілувати очі, щоки, шию, підборіддя, кінчик носа і так далі. Це буде більш спокусливо і романтично.

Куди подіти руки?

Обіймайтеся. Ніжно! А можеш одну руку долонею докласти до щоки (як у фільмах). Для перших поцілунків підходить перший варіант, для наступних – всі інші способи. Для дівчат – руки краще покласти на груди хлопця.

Як правильно цілуватися – відео за темою:

Джерело: masterpickup.ru

Загрузка...