Вечірні зачіски

У житті жінки є моменти, коли вона повинна виглядати на всі сто. І тоді з шафи ви дістаєте найкращі вбрання, скрупульозно вибираючи, що ж одягти, присвячуєте чималий час догляду за собою,  ретельно робите макіяж та зачіску. А потім сяєте, насолоджуючись захопленими поглядами.

Для когось такі події — майже буденність, в житті ж інших вони не настільки часті, але кожна жінка все одно прагне стати Міс Саме Досконалість. І однією з важливих складових цього чарівного образу є зачіска. Безсумнівно, багато що в цьому випадку залежить від місця, куди ви запрошені, від обраного стилю, довжини волосся та його стану, а вечірні зачіски дійсно дуже різноманітні. Так які ж основні варіанти вечірньої укладання волосся?

Вечірні зачіски для довгого волосся

Найактуальнішим варіантом для виходу у світ, будь то вечірка, корпоратив, випускний, прийом, весілля друзів чи будь-яке інше урочиста подія, є висока зачіска. У цьому випадку довге волосся підлягають ретельній укладанні і фіксації. Така зачіска підкреслить жіночність, витонченість рис обличчя, лаконічно доповнить образ — романтичний або ділової, суворий або відчайдушний, тут уже все залежить від вашого вибору, характеру заходу та наряду. Укладання може бути доповнена різними аксесуарами: стрічками, шпильками, квітами як штучними, так і живими.

вечірні зачіски на довге волоссявечірні зачіски на довге волоссявечірні зачіски на довге волоссявечірні зачіски на довге волоссявечірні зачіски на довге волоссявечірні зачіски на довге волоссявечірні зачіски на довге волоссявечірні зачіски на довге волосся

Зачіски у вільному польоті

Довгі доглянуте волосся завжди є предметом особливої ??гордості для жінки. І аж ніяк не завжди хочеться ховати цю красу в вигадливу, хай і дуже майстерну укладання. Та й навіщо, адже можна вибрати зачіску, яка не вимагає закріплення шпильками, невидимками і засобами сильної фіксації. Залежно від типу волосся, це можуть бути пружні локони або шовковистий і гладкий водоспад волосся. І хоча такі вечірні зачіски здаються простими у виконанні, вам все ж доведеться застосувати хоча б мінімальну кількість фіксуючих засобів.

вечірні зачіски фотовечірні зачіски фотовечірні зачіски фотовечірні зачіски фотовечірні зачіски фотовечірні зачіски фото

Вечірні зачіски для волосся середньої довжини

Для власниць волосся середньої довжини вибір зачіски залежить саме від того, наскільки волосся довге. Тут можливі як розпущене, так і зібрані варіанти укладання. Гладке каре, завитки у стилі 60-х, романтична укладання, пустотливі прядки, начебто недбало вибиваються із зачіски — варіантів безліч. Однак не забувайте, що краще віддати перевагу акуратно покладені розпущене волосся, ніж намагатися їх зібрати, особливо якщо не вистачає довжини. Рясне використання коштів для фіксації не додасть волоссю красивого та здорового вигляду, та й переживання про цілісність вечірньої зачіски можуть зіпсувати вам все свято.

вечірні зачіски середнього волосся фотовечірні зачіски середнього волосся фотовечірні зачіски середнього волосся фото

вечірні зачіски середнього волосся фото

А якщо волосся коротке?

Тоді, звичайно, особливо вибирати не доводиться. Але це зовсім не означає, що необхідно віддати перевагу повсякденне зачіску. Проявіть фантазію, підкресліть окремі пасма або додайте будь-якої яскравий аксесуар, укладіть волосся зовсім по-новому, наприклад, пригладьте, як було модно на початку 20 століття, або навпаки розпушити, створивши ефект недбалості. Так і ви відчуєте себе іншої, нової, і для оточуючих постанете в абсолютно іншому світлі.

короткі вечірні зачіскикороткі вечірні зачіскикороткі вечірні зачіскивечірні зачіски на коротке волоссявечірні зачіски на коротке волоссявечірні зачіски на коротке волосся

Джерело: fairyhair.ru