Напевно запах акрилу відомий всім, навіть тим, хто ніколи не робив нарощування нігтів. Учути акрил можливо на прийомі у зубного лікаря. Акрил це спеціальний порошок, який з додаванням рідини швидко гусне і твердне. Майстри манікюру довгий час брали цей матеріал саме у представників зубної професії, які, до речі, і стали в певному сенсі родоначальниками нарощування нігтів за допомогою акрилу.

Легенда

За легендою, одного разу стоматолог травмував ніготь на руці. Він зламався прямо посередині і моторошно хворів при русі пальцем. Лікар, не довго думаючи, наніс на місце «перелому» трохи акрилу. Ніготь зафіксувався і перестав боліти. Мабуть, стоматолог не втримався і поділився своєю винахідливістю з майстром з манікюру. З тих пір акрил міцно ввійшов у наше життя разом з нарощеними нігтями.

Переваги акрилових нігтів

Зовні, акрилові нігтики виглядають більш натуральними і тонкими. На відміну від інших матеріалів для нарощування акрил набагато міцніше. Такі нігті сподобаються активним жінкам, наприклад, спортсменкам, у яких можливостей травмувати або зламати ніготь набагато більше. У них немає часу, зайвий раз відвідати фахівця з нарощування, але цього, і не потрібно. Акрилові нігті не тріскаються від перепаду температури, від випадкових загинів.

Акрилові нігті не змінюють форму натурального нігтя. Якщо ж замість акрилу використовується гель, то при відростанні нігтя гель тягне натуральний ніготь за собою з-за відсутності еластичності. Це деформує нігтьову пластину.

При бажанні зняти нарощування можна без зусиль. Достатньо, опустити нігті в спеціальний розчин. У ньому вони повністю розчиняться. Порівняємо з гелевими нігтями. Їх треба знімати за допомогою спилювання, при цьому є можливість зашкодити нігтьову пластину натурального нігтя.

Акрилові нігті дають більше можливостей урізноманітнити дизайн. Неважливо, що ви виберете художній розпис, акваріумний або об’ємний дизайн, на нігтях будь-яке зображення буде виглядати ідеально. До речі, наприклад, об’ємний дизайн можна робити виключно на акрилі.

Недоліки акрилових нігтів

Вважається, що акрил охороняє натуральний ніготь від зовнішнього впливу навколишнього середовища. Але є, майстри, які навпаки стверджують, що завдяки такій властивості акрил не дозволяє нігтю дихати. Це вже більше відноситься до недоліків акрилу.

Недоліком матеріалу є непереносимість рідини для зняття лаку, до складу, якої входить ацетон. Якщо ви вирішили зняти лак, то ніготь втратить свій блиск. Звичайно, ви можете скористатися прозорим лаком або відполірувати поверхню нігтя полірувальною пилкою.

Іноді запах, який припадає нюхати під час процедури змушує жінок відмовитися від нарощування. Вони бояться, що акрил так буде ароматизувати і після процедури. Це не так. Запах швидко випаровується. Крім цього сьогодні існує метод нарощування акрилом з використанням спеціального засобу – мономера, він повністю усуває запах. Тільки врахуйте, що нарощування, таким чином, буде триматися гірше.

До недоліків акрилу відносять і таку особливість. Акрилова технологія часто викликає у людини алергію.

Загрузка...