Бананова дієта з’явилася не в нашій країні, що не дивно. Японки ж вважають, що лише кілька днів бананової дієти допомагають скинути кілька кілограмів. У цьому є частка істини. Так, лише за три дні бананової дієти можна попрощатися з 2,5 зайвими кілограмами. Але при виборі даної дієти не варто забувати про те, що банани – продукт калорійний. Крім того, ті банани, які завозяться до нас, і банани, які їдять в Японії, відрізняються між собою.

У чому суть бананової дієти? Основними продуктами, які складають меню, є банани та молоко. Перший варіант бананової дієти наступний: кілька бананів (2-3 фрукта), а також 3 склянки нежирного молока необхідно розподілити на три денних прийому їжі. Це найбільш складна бананова дієта.

Другий варіант бананової дієти такий: протягом дня в п’ять прийомів потрібно з’їсти півтора кілограма бананів, зважених без шкірки. Ця дієта, незважаючи на те, що розрахована лише на три дні, а не на 1-2 тижні, вважається однією з найсуворіших. Тому краще обговорити її з дієтологом або своїм лікарем. До речі, пити можна не тільки молоко, але і зелений чай. Взагалі, рідину можна споживати без обмежень.

Не зовсім традиційний варіант дієти отримав назву ранкової бананової дієти. Ця дієта дозволяє дотримуватися свого звичного раціону. Але замість сніданків потрібно з’їдати два банани. Суть подібного сніданку в тому, що після нього прискорюється метаболізм. У тих, хто снідає бананами, спалюється в день на 300 калорій більше, ніж у тих, хто не снідає взагалі. До того ж банани на сніданок дозволяють з’їсти менше їжі в обід. Тим, хто хоче сісти на таку дієту, потрібно обмежити себе в споживанні десертів і молочних продуктів.

Потрібно відзначити, що бананова дієта може призначатися при недостатності кровообігу, захворюваннях жовчних шляхів, гіпертонічної хвороби, захворюваннях печінки і при ожирінні.

Для бананової дієти необхідно брати не великі жовті банани, а трохи недозрілі, шкірка яких зеленого кольору. Справа в тому, що дуже стиглі банани містять багато цукру і крохмалю, але білків у них недостатньо. У недозрілих бананах є щільні зерна крохмалю, довжина молекулярної ланцюги яких досить висока. Цей крохмаль людський кишечник практично не переробляє, але от відчуття ситості залишається надовго. При цьому організм отримує певну кількість мікроелементів при мінімальному числі калорій.

Загрузка...