Корекція брів. Покрокова інструкція як створити ідеальні брови

Брови запускати не можна, їх необхідно регулярно приводити в порядок, при цьому не забувати про їх форму і гармонійність з обличчям, а колір не повинен сперечатися з кольором волосся. І взагалі не слід забувати про те, що добре доглянуті брови з правильно підібраною формою творять справжні дива. Вони не тільки привертають увагу до очей, але і змінюють вираз обличчя і коректують овал обличчя. Сьогодні увійшли в моду брови широкої форми. Якщо ж ширини не дістає, то лінія повинна бути по максимальному природна, немов щипчики і не торкалися до них. Безумовно корекція брів є дуже непростим завданням, про це дана стаття.

Не нашкодь

Головна заповідь, яку необхідно вивчити, перед тим як приступити до облагороджування брів: природної форми ні в якому разі не можна порушувати. Надто тонкі брови, їх можна ще назвати «ниточкою» не підходять практично нікому, бо на широкому обличчі, вони губляться, а при занадто зігнутій формі брів обличчя набуває формулює або надмірне здивування, або космічну тугу. Не можна вищипувати брови по верхній лінії, хіба що можна вирвати кілька зайвих волосків, що стирчать, але не більше.

Ескіз

Значна характеристика красивих брів – це їх вигин, довжина і ширина. Для будь-якої жінки ці параметри, безперечно, особисті і якраз вона і повинна визначити свої форми, щоб потім постійно дотримуватися їх.

Що б визначити точку де бере початок брови слід докласти олівець до лінії від крила носа до внутрішнього куточка ока. Потім слід докласти олівець до лінії, яка утворює 2 точки – в центрі верхньої губи і зіницю. Точка, яка стикається олівцем з бровою, обумовлюється як найвища точка в брови. А лінія, яка лежить на точках зовнішнього куточка ока і крила носа підкаже, де зобов’язана закінчуватися бров.

Такі собі мудровані розрахунки, але це просто основа для красивих і природних форм брів. Для того щоб не надавати обличчю занадто суворого вигляду потрібно вищипувати брови біля перенісся. Особливу обережність необхідно дотримувати на кінці брови. При занадто довгій лінії обличчя буде сумним, а при короткій буде виглядати неакуратним, брів не буде вистачати при яскравому й чіткому макіяжі.

Відсікаємо зайве

Закінчивши з ескізом приступайте до найголовнішого – до вищипування, тобто до самої корекції брів. Цей момент дуже відповідальний: косметики на обличчі не повинно бути, інакше занесете інфекцію і руки повинні бути вимиті з милом.

В області обробки трохи рукою натягніть шкіру і приступайте до корекції брів. Спочатку віддаляються волоски не прилеглі до лінії брів. Лінія брови не повинна перетворюватися на кінці в незриму нитку, вона зобов’язана звужуватися поступово. Обов’язково після закінчення роботи протріть брови спиртовим лосьйоном, це знизить ризик інфікування.

Робота майстра

Після того як форма брів скоригована, треба підібрати їм колір. При занадто світлих бровах обличчю не дістає виразності – навіть у пшеничних блондинок вигляд не завжди гарний. Занадто темні брови додадуть обличчю суворість і навіть іноді, будуть виглядати вульгарно. Ідеальними брови вважаються, якщо на тон або два світліше кольору волосся. Щоб надати бровам колір, є спеціальні тіні, які наносяться рівномірно пензликом. Звичайно можна і олівцем, але він може залишити на бровах штрихи, що в основному виглядає не найкращим чином.

Брови можуть бути неслухняними, особливо, якщо волоски короткі. Але це не така вже й проблема, адже на сьогоднішній день існує багато різноманітних гелів для укладання брів. Ще є один секретик, ним користуються навіть професійні візажисти. Потрібно бризнути на палець крапельку лаку для волосся м’якої фіксації і швиденько пригладити брови, при цьому причешіть їх щіточкою, тоді брови збережуть потрібну форму протягом всього дня.

Загрузка...