Будь-якій жінці абсолютно ясно, що без гарної зачіски вийти «в люди» просто неможливо! Адже волосся – одна з головних жіночих прикрас, тому укласти їх так, щоб усі навколо заздрили – це справа принципу! А вже, якщо мова йде про самий-самий перший серйозний вихід – випускний бал після закінчення школи – то тут зачіска повинна бути абсолютно особливою – ніжною, романтичною, витонченою, стильною! Безумовно, зачіски на випускний вечір – це святкові зачіски.

Залежно від довжини, кольору і структури волосся, форми обличчя, а також передбачуваного наряду, завжди можна вибрати зачіски на випускний декількох видів. Це можуть бути, наприклад, гарні зачіски на довге волосся на випускний, а також зачіски на середне волосся на випускний, ну, і звичайно, зачіски на коротке волосся на випускний, які особливо популярні у молодих дівчат – вчорашніх школярок.

На випускний бал можна оформити волосся зовсім по-різному – гладко, об’ємно, з витонченими кучерями, комбіновано, різними косами і джгутами. Також входять в категорію «святкові зачіски» зачіски на випускний з чолкою – для дівчат, які, з якоїсь причини, не люблять відкривати лоб.

Як правило, для випускного балу створюються дуже романтичні образи юних принцес. Це перша значуща подія в житті дівчат, за великим рахунком, – прощання з дитинством, тому вони намагаються виглядати зовсім «по-дорослому». Але досвідчений майстер зробить все, щоб молоді красуні не постаріли під жіночими укладками, а стали втіленням юності і весняної свіжості! Тому зачіски на випускний – це справжнє мистецтво …

Зачіски на довге волосся на випускний

Зачіски на середне волосся на випускний

Зачіски на коротке волосся на випускний

Зачіски на випускний з чолкою

Загрузка...