Накладні вії

Минули ті часи, коли штучні вії були прерогативою оперних див, манекенниць і актрис чорно-білого кіно. Їх придумав Макс фактор на початку XX століття, щоб зробити погляд моделей більш виразним, незабаром його винахід став дуже популярним в театральних і кінематографіческх колах. Сьогодні накладні вії вже не можна порівнювати з тими, що використовувалися модницями ще років 50 тому. Штучні вії може собі дозволити не лише актриса, покликана заворожувати магнетичним поглядом з екрану. Це можуть робити всі ті, хто хоче додати родзинку до свого образу, зробити вії густіше і довше, а погляд виразнішим.

Незважаючи на рекламу чудо-тушей, що роблять вії об’ємними до 5 разів, і довше до 3 разів, деякі дівчата не можуть помахом пензлика домогтися бажаного результату. Тоді на допомогу приходять штучні вії, які при правильному накладенні важко відрізнити від натуральних навіть при найближчому розгляді.

Модна індустрія не стоїть на місці і при бажанні і можливості можна не обмежуватися просто довгими і густими віями. Можна дозволити собі експерименти з віями різної довжини, а самі неординарні можуть змахнути віями з хутра, і навіть прикрашеними найдрібнішими стразами.

Вії накладати краще в салоні, адже в спеціальні набори входять особливі смоли, з якими може впоратися лише досвідчений майстер-візажист. Можна спробувати створити чарівний погляд і самостійно.

Для початку треба упевнитися, чи підходять вам накладні вії. Відповідь негативна, якщо ви страждаєте на алергію, носите контактні лінзи або у вас дуже виразні риси обличчя, які пишні довгі вії можуть зробити неприродно ляльковими. Якщо ж протипоказань немає, можна приступати до роботи.

Вії краще розрізати на кілька дрібних пучків, щоб максимально наблизити їх вигляд до натурального і спростити процедуру наклеювання. Для початку треба приміряти вії до очей, щоб упевнитися, чи підходить вам така довжина. У разі потреби їх можна підрізати. Починати наклеювання вій треба з зовнішнього куточка ока.

Нанесіть клей на основу вій і дайте йому трохи підсохнути протягом 30 секунд. Ні в якому разі не наносите клей на віки.

Візьміть вії пінцетом, прикладіть їх до лінії росту своїх вій, легко натисніть для закріплення. Дуже важливо наклеювати вії під одним і тим же кутом на обох очах, щоб не було асиметрії.

Після того, як всі вії приклеїлися і трохи підсохли, зафарбуйте лінію наклеювання темними тінями, олівцем або підведенням.

Якщо у вас є щипчики для завивки вій, можна скористатися ними (легенько і дуже акуратно). Навіть якщо є деякі погрішності в наклеюванні, війки дивляться в різному напрямку, щипчики допоможуть виправити ситуацію і згладять візуально лінію вій, зробивши їх при цьому красивими і підкрученими, а погляд більш відкритим.

Для того щоб зняти вії, їх потрібно потягнути за зовнішній край.

Від того, наскільки дбайливо ви ставитеся до накладних вій, залежить термін їх служби. Через пару тижнів регулярного носіння їх краще замінити на нові.

Що стосується самого виду накладних вій, то тут надається простір для творчості: часті або рідкі, однакової довжини, або довгі перемежовуються з рідкісними. Щоб створити магічний погляд, немов у казкової принцеси можна приклеїти довгі вії тільки на зовнішній кут ока. Такий прийом допоможе візуально розширити обличчя і змінити розріз очей.

Якщо ви носите накладні вії варто бути акуратніше з макіяжем. Ви вже купуєте довгі і густі вії, тому тіні не повинні бути занадто інтенсивними, темними, туш наносити слід не надто густо. В іншому випадку обличчя може стати занадто драматичним і театральним.

Чи шкідливі накладні вії – це питання хвилює всіх, хто носить або тільки збирається їх приміряти. Строгих протипоказань немає, якщо тільки ви не алергік. Що стосується контактних лінз, то тут, загалом, немає точної відповіді, просто для ваших очей лінзи укупі з штучними віями можуть стати занадто великим навантаженням.

Загрузка...