Прокол вух, або пірсинг вуха – це найпоширеніший вид пірсингу. Проколу можуть піддаватися різні ділянки вух. Найчастіше проколюють мочки вух жінки, для того щоб носити сережки. Вартість такого пірсингу порівняно невелика. У салонах простий прокол вух, як правило, проводиться за допомогою так званого пістолета, який заряджений спеціальної медичною голкою зі сталі.

Є й більш складні види пірсингу вуха. Найбільш популярний індастріал пірсинг.

Індастріал пірсинг і інші види пірсингу вуха

Індастріал пірсинг передбачає створення двох і більше отворів в будь-якій частині вуха, які потім з’єднуються прямими прикрасами. Найчастіше проколюють хрящ у верхній його частині.

Пірсинг Хеликс – прокол отвору в завитку вуха або хрящі. В якості прикрас в основному використовуються сережки-гвоздики або невеликі кільця з застібкою у вигляді кульки.

Пірсинг трагуса – прокол частини зовнішнього вуха, яка знаходиться прямо протилежно вушній раковині.

Створення тунелів у вухах – теж один з видів пірсинга. Після звичайної процедури проколювання мочки туди вставляють сережку. Коли прокол гоїться, його розтягують спеціальними інструментами і вставляють тунель.

Наслідки пірсингу вуха

Пірсинг вуха може мати деякі небажані наслідки. Не можна занадто сильно зачіпати прикраси у вусі. Інакше прокол може травмуватися.

При попаданні інфекцій можливе виникнення келоїдів. Келоїди – це шкірні утворення, що мають круглу форму намистин і розташовані навколо прикрас. Такі утворення найчастіше виникають при проколі хрящів, а також проколі за допомогою пістолета.

Можуть виникати різні інфекції. Якщо їх ніяк не усунути спеціальними мазями і засобами, то необхідно зняти прикрасу, а прокол – заросте.
Найрідше зустрічаються випадки відторгнення. Причина відторгнень – недостатньо глибоко проколотий хрящ вуха. У подібній ситуації шкірні тканини буквально витісняють прикрасу, поступово наростаючи прямо під нею.

Загрузка...